Skip to main content
Abu Dhabi özel jet kiralama
Kalkış
OMAA
Abu Dhabi, AE
Kalkış Yeri: Abu Dhabi

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki 7 emirlikten biri olan Abu Dhabi, emirliklerin idari merkezidir. Uzun yıllar Dubai’nin gölgesinde kalan emirlik, son yıllarda büyük gelişme gösterir ve Dubai ile ciddi bir rekabete girer. Dubai gibi gökdelenlerin ve iş merkezlerinin bulunduğu Abu Dhabi, Şeyh Zayed Camisi gibi Arap mimarisinin en güzel örneklerine rastlanan popüler bir destinasyondur.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin orta kuzeyinde yer alan Abu Dabi, uzun sahillerin, masmavi denizin tadını çıkarabileceğiniz harika bir destinasyon. Çöllerle kaplı bu ada ülkesi zenginliği, ihtişamı, doğal güzelliğiyle sizi benzersiz bir yolculuğa davet ediyor.

Birleşik Arap Emirliklerinin kalbinin attığı nefes kesici Abu Dabi, Mira Aviation farkıyla gerçekleştirilecek özel jet uçuşuyla bambaşka bir deneyime dönüşüyor.

Mira Havacılık ile Abu Dhabi havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Abu Dabi Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G550

Gulfstream G600

Mart 30, 2022

Gulfstream G600

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.