Skip to main content
Kalkış
LTAF
Adana, TR
Kalkış Yeri: Adana

Tarihi 3.000 yıl öncesine dayan Adana, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk sanayileşen şehirlerden biridir ve Çukurova tarım bölgesinin pazarlama ve dağıtım merkezidir. Adana jeolojik konumu nedeniyle önemli yer altı kaynaklarına sahiptir. Bölgenin önde gelen ticari merkezlerden biri olan Adana, birçok yerel / uluslararası firmanın ve kamu kuruluşunun merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Ticari olarak bölgenin merkezi olması dolayısıyla; iş insanlarının sıkça seyahat ettiği Adana; özel jet uçuşlarının etkisiyle sivil havacılığın popüler konumlarından biri olarak öne çıkmıştır.

Adana, bölgede kurulmuş birçok medeniyetin tarihi eserini ve benzersiz kültürel dokusunu barındırır. Roma imparatoru Hadrian tarafından yaptırılan Taş Köprü Adana’nın en önemli simgelerindendir. Ramazanoğulları devrinde yaptırılmış Yağ Cami ve hemen yanına yaptırılan medresenin sarı renkli küflü taşıyla tasarlanmış giriş kapısı, sanat şaheserleri olarak bilinmektedir.

Mira Havacılık ile Adana havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Destinasyon
LTAI
Antalya, TR

Destinasyon: Antalya

Akdeniz kıyısının bulunan Antalya, Türkiye’nin en canlı turizm başkentlerinden biridir. Köklü tarihi, eşsiz doğası, dünyaca ünlü plajları ve eğlenceli gece hayatıyla yılın dört mevsimi keşfedilecek ayrı güzelliklerin kentidir. Bu sebeple Charter / özel jet kiralamak için mükemmel bir yerdir.

Her yıl yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilen Antalya; deniz, kum ve güneş tutkunlarının yanı sıra aileler, tarih meraklıları ve deneyimli gezginler için mükemmel bir noktadır. Kaleiçi olarak adlandırılan şehir merkezi, arnavut kaldırımlı sokaklarında bulunan butik otelleri, restoranları ve hediyelik eşya dükkanlarıyla rengarenk bir atmosfere sahiptir. Kentin sıcak iklimi, Akdeniz’in tertemiz sularında serinlemek isteyenleri Kleopatra, Damlataş ve İncekum gibi dünyaca ünlü plajlara çekerken; macera tutkunları ve tarih peşinde koşanlar da şehrin çeşitli cazibe merkezlerinde olağanüstü deneyimler yaşamaktadır. Batık Şehir ismiyle bilinen Kekova, antik kalıntılara ev sahipliği yapan Olimpos, her yıl Noel Baba Şenlikleri’nin düzenlendiği Aziz Nikolaos Kilisesi mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Ayrıca Köprülü Kanyon, çam ormanlarıyla çevrili Adrasan, ıssız koylarıyla meşhur Kaş ve Kalkan da keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak büyüleyici rotalardır.

Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile pek çok medeniyetin izini taşıyan Antalya’ya özel bir jet kiralayabilirsiniz. Tekne turlarına katılabilir, uluslararası standartlara sahip sahalarda golf oynayabilir veya Akdeniz’in maviliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Antalya havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Antalya charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTAF
Adana, TR
Destinasyon
LTAI
Antalya, TR

Önerilen Uçaklar

Adana Antalya Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

Mart 30, 2022

Gulfstream G150

Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.