Skip to main content
ankara özel jet kiralama
ankara ozel jet kiralama
Kalkış
ESB
Ankara, TR
Kalkış Yeri: Ankara

Anadolu’nun tam merkezinde konumlanan ve Türkiye’nin başkenti Ankara, güvenli, kendine has ve popüler bir kent. Binlerce yıl, onlarca uygarlığı ağırlayan şehir, bugün bölgesi için kıymetli pek çok değere ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu şehri Ankara, tıpkı Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olduğu gibi Anadolu medeniyetinin de kalbi adeta. Zengin tarihiyle, müzeleri, çarşıları, tarihi yapıları, modern sanat merkezleri, dünya çapında üniversiteleri ve renkli sosyal yaşamıyla ahenkli ve güvenli bir şehir deneyimi sunuyor.

Mira’nın da genel merkezinin bulunduğu Ankara ve özel jet uçuşları için oldukça konforlu bir deneyim sunan Ankara Esenboğa Havalimanı, yüzlerce noktaya seyahat edilebilmesiyle popüler bir uçuş rotası olarak dikkat çekiyor.

Mira Havacılık ile Ankara havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Ankara Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.