Skip to main content
dubai özel jet kiralama
dubai özel jet kiralama
Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Kalkış Yeri: Dubai

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biridir. Dubai modern yapısıyla öne çıkan bir turizm, ticaret ve alışveriş şehridir.

Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa, yedi yıldızlı otel Burj Al Arab da dahil olmak üzere gökdelen ve şık binalarıyla gezilecek pek çok yere sahiptir. Önemli ticari etkinliklerle, büyük alışveriş merkezleriyle, Jumeirah ve benzeri temiz plajlarıyla dünyanın özel jet uçuşları için en popüler destinasyonlarından biridir. Ticaret, alışveriş ve tatil turizmine ek olarak son yıllarda şehirde açılan lüks restoranlar sayesinde gastronomi konusunda da dikkat çekmektedir. Ülkenin resmi dili Arapça olsa da İngilizce konuşarak rahatça iletişim kurulabilir.

Çöl iklimi hakimiyetindeki Dubai, yıl boyunca sıcaktır ve ayrıca son dönemde sanat alanındaki gelişmelerle müzik festivalleri ve diğer çeşitli sanat etkinlikleriyle gelişmeye ve zengin bir ziyaretçi profiline ulaşmayı başarmaktadır.

Mira Havacılık ile Dubai havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

milano özel jet kiramam
milano özel jet kiralama
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Destinasyon: Milan

Kuzey İtalya’nın Lombardia eyaletine başkentlik yapan Milano; moda başta olmak kültür, sanat ve ticaret merkezi olarak kabul edilir. Yüksek refah düzeyi, zengin mimarisi ve tarihi ile büyüleyicidir. Avrupa’nın en zengin şehirleri arasında anılan kent, görkemli Duomo Katedrali, dünyaca ünlü moda haftaları, Formula 1 gibi farklı organizasyon ve kültürel etkinlikleri ile turizm açısından artan bir değere sahiptir. UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na adını yazdıran Milano Charter / özel jet gezilerinin en popüler destinasyonları arasındadır.

Dünyanın birçok yerindeki moda severler, alışveriş tutkunları ve tarih meraklılarını kendine çekmeyi başaran Milano, lüksün kentidir. Alışveriş imkanlarıyla ünlü Galleria Vittorio Emmanuele II, Quadrilatero d’Oro gibi merkezlerin yanı sıra Giorgio Armani Outlet ile Via Torino gibi farklı alternatifleri barındırır. Ayrıca İtalyan Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerinden Parmigiano Reggiano, çok renkli pizzalar, şaraplar, enfes makarna çeşitleri ve Tiramisu gibi imza lezzetler Milano’da gastronomi macerasına çıkan gurmelerden tam not almaktadır.

Milano, İtalya’nın Monza şehrine yakınlığı dolayısıyla da Formula 1 heyecanını yaşamak isteyen gezginler tarafından tercih edilmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Milano’ya özel jet kiralayabilir ve Lombardia’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine şimdi hemen ulaşabilirsiniz.

Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Önerilen Uçaklar

Dubai Milano Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.