Skip to main content
dubai özel jet kiralama
dubai özel jet kiralama
Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Kalkış Yeri: Dubai

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biridir. Dubai modern yapısıyla öne çıkan bir turizm, ticaret ve alışveriş şehridir.

Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa, yedi yıldızlı otel Burj Al Arab da dahil olmak üzere gökdelen ve şık binalarıyla gezilecek pek çok yere sahiptir. Önemli ticari etkinliklerle, büyük alışveriş merkezleriyle, Jumeirah ve benzeri temiz plajlarıyla dünyanın özel jet uçuşları için en popüler destinasyonlarından biridir. Ticaret, alışveriş ve tatil turizmine ek olarak son yıllarda şehirde açılan lüks restoranlar sayesinde gastronomi konusunda da dikkat çekmektedir. Ülkenin resmi dili Arapça olsa da İngilizce konuşarak rahatça iletişim kurulabilir.

Çöl iklimi hakimiyetindeki Dubai, yıl boyunca sıcaktır ve ayrıca son dönemde sanat alanındaki gelişmelerle müzik festivalleri ve diğer çeşitli sanat etkinlikleriyle gelişmeye ve zengin bir ziyaretçi profiline ulaşmayı başarmaktadır.

Mira Havacılık ile Dubai havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

paris özel jet kiralama
paris özel jet kiralama
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Destinasyon: Paris

Sanatın ve romantizmin başkenti Paris, ışıl ışı silueti ile dünyanın en popüler şehirleri arasında yer alır. Seine Nehri kıyısında kurulmuş olan kent; Île de la Cité ve St. Louis Adaları, Fransız Devrimi’nin sembolü Place de la Bastille, ikonik harikası Eiffel Kulesi, ihtişamlı Notre Dame Katedrali, benzersiz Louvre ve Orsay Müzesi gibi birçok yeryüzü harikasına ev sahipliği yapar.

“Işık Şehir” (Ville Lumière) diye anılan Paris’te kültür ve estetik tarihle kucaklaşır. Yıl boyunca pek çok etkinlik ve festivalle karşılaşmanız mümkündür. Paris Air Show, Paris Moda Haftası, Belly Dancing Festival ve Paris Maratonu bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Moda ve lüksün metropolünde, Şanzelize Caddesi, Moulin Rouge, Galeries Lafayette gibi birçok nokta ise şık gece kulüpleri, dünyaca ünlü markalar ve alışveriş imkanlarıyla ziyaretçilerini büyülü bir atmosfere davet etmektedir. Zarif mimarisi, olağanüstü park ve bahçeleri ve düzenli şehir planlamasıyla Paris görülmeye değerdir.

Moda, bilim, sanat, finans ve ticaretle anılan Paris, ekonomik ve politik merkezleri dolayısıyla da özel jet kiralamak isteyenler için mükemmel destinasyon! Mira Havacılık ile prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Önerilen Uçaklar

Dubai Paris Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.