Skip to main content
Kalkış
KMIA
Miami, US
Kalkış Yeri: Miami

Florida eyaletinin Atlantik kıyısında bulunan Miami; finans, kültür, ticaret, turizm, eğlence ve sanatın önemli merkezlerinden biridir. Sürekli gelişen ekonomisi, dünyanın Cruise Sermayesi olarak bilinen limanına, endüstriyel gelişimine ve turizmine bağlanır. Uluslararası ticaret lideri olarak kabul edilen Miami 2012 yılında Dünya Kentleri Çalışma Grubu tarafından Alfa-Dünya Kenti olarak ilan edilmiştir.

Miami, iş fırsatları ve çeşitli cazibe merkezleri ile dolu bir şehirdir. Gezginler buraya yalnızca sürekli büyüyen iş endüstrilerine katılmak için değil, aynı zamanda Latin kültürünün renkli atmosferini keşfetmek için gelir. Ocean Drive üzerinde bulunan Art Deco Bölgesi göz kamaştıran sokakları, şefleriyle ünlü restoranları, lüks butik ve kulüpleriyle Miami’de görülmesi gereken yerlerinin başında yer alır. Dünyaca ünlü Miami Beach Golf Club, Everglades National Park ve Vizcaya Museum And Gardens ise farklı spor ve sanat aktivitelerine merak duyanlar için mükemmel noktalardır.

Miami, özel jet yolcuları için oldukça popüler bir destinasyondur. Mira Havacılık ile prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Charter / özel jet kiralama hizmeti sayesinde lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Miami Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650

Mart 30, 2022

Gulfstream G650

Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.