Skip to main content
moskova özel jet kiralama
Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Kalkış Yeri: Moscow

Rusya denildiğinde ilk akla gelen şehirdir Moskova. Rusya’nın başkenti Moskova, Katedralin tepesindeki renkli kubbelerden eşsiz kültürüne, lüks seyahat söz konusu olduğunda bizi asla ve asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

St. Basil’s Cathedral ve dolayısıyla Red Square, The Kremlin ve alışveriş cenneti GUM ilk akla gelen gezi noktaları olarak öne çıkıyor. Fakat Moskova gibi renkli bir şehri bu popüler noktalarla sınırlamak imkansız. İş olanakları ve dünyanın önde gelen etkinlikleriyle hem iş hem de turistik seyahatler için her zaman popülerliğini korumaktadır.

Mira Aviation bünyesinde gerçekleştirilen Moskova özel jet uçuşları şehrin benzersizliğine uygun bir deneyim sunuyor. En popüler uçuş noktalarından biri olan Moskova’ya Mira Aviation farkıyla uçmak istemez misiniz?

Mira Havacılık ile Moscow havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

nice özel jet kiralama
nice özel jet kiralama
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Destinasyon: Nice

Güney Fransa’nın incisi olarak anılan Nice, ülkenin beşinci büyük şehri olma özelliğini taşır. Fransız Rivierası’nın merkezi konumuyla idari olarak Provence Alpes Côte d’Azur bölgesine bağlıdır. Kristal kumlu plajları, azur rengi denizi, eşsiz doğası ile eğlenceli gece hayatıyla keşfedilecek birçok güzelliklerin kentidir.

Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Nice, özellikle yaz aylarında dünyanın pek çok noktasından gelen misafirlerini ağırlar. 7 kilometrelik sahil şeridi boyunca beach clublar, rengarenk cafeler, lüks restoranlar ve otellerin bulunduğu Promanade des Anglais plajı oldukça popülerdir. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkardıktan sonra Promenade de Anglais Caddesi’nde bulunan Aziz Nicolas Rus Ortodoks Kilisesi’ni ziyaret etmek, Vieux Nice’deki mücevher dükkanlarını ve lüks butikleri dolaşmak son olarak Nice Kalesi’nin panoramik manzarasına karşı şarabınızı yudumlamak bir Nice geleneğidir.

Huzur dolu, sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Nice oldukça ideal bir yerdir. Dünyanın en büyük sokak festivallerinden biri olan Nice Karnavalı’na katılmak mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında gelmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Nice’e özel jet kiralayabilir ve Fransa’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Nice havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Nice charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Önerilen Uçaklar

Moskova Nice Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.