Skip to main content
moskova özel jet kiralama
moskova özel jet kiralama
Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Kalkış Yeri: Moscow

Rusya denildiğinde ilk akla gelen şehirdir Moskova. Rusya’nın başkenti Moskova, Katedralin tepesindeki renkli kubbelerden eşsiz kültürüne, lüks seyahat söz konusu olduğunda bizi asla ve asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

St. Basil’s Cathedral ve dolayısıyla Red Square, The Kremlin ve alışveriş cenneti GUM ilk akla gelen gezi noktaları olarak öne çıkıyor. Fakat Moskova gibi renkli bir şehri bu popüler noktalarla sınırlamak imkansız. İş olanakları ve dünyanın önde gelen etkinlikleriyle hem iş hem de turistik seyahatler için her zaman popülerliğini korumaktadır.

Mira Aviation bünyesinde gerçekleştirilen Moskova özel jet uçuşları şehrin benzersizliğine uygun bir deneyim sunuyor. En popüler uçuş noktalarından biri olan Moskova’ya Mira Aviation farkıyla uçmak istemez misiniz?

Mira Havacılık ile Moscow havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

paris özel jet kiralama
paris özel jet kiralama
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Destinasyon: Paris

Sanatın ve romantizmin başkenti Paris, ışıl ışı silueti ile dünyanın en popüler şehirleri arasında yer alır. Seine Nehri kıyısında kurulmuş olan kent; Île de la Cité ve St. Louis Adaları, Fransız Devrimi’nin sembolü Place de la Bastille, ikonik harikası Eiffel Kulesi, ihtişamlı Notre Dame Katedrali, benzersiz Louvre ve Orsay Müzesi gibi birçok yeryüzü harikasına ev sahipliği yapar.

“Işık Şehir” (Ville Lumière) diye anılan Paris’te kültür ve estetik tarihle kucaklaşır. Yıl boyunca pek çok etkinlik ve festivalle karşılaşmanız mümkündür. Paris Air Show, Paris Moda Haftası, Belly Dancing Festival ve Paris Maratonu bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Moda ve lüksün metropolünde, Şanzelize Caddesi, Moulin Rouge, Galeries Lafayette gibi birçok nokta ise şık gece kulüpleri, dünyaca ünlü markalar ve alışveriş imkanlarıyla ziyaretçilerini büyülü bir atmosfere davet etmektedir. Zarif mimarisi, olağanüstü park ve bahçeleri ve düzenli şehir planlamasıyla Paris görülmeye değerdir.

Moda, bilim, sanat, finans ve ticaretle anılan Paris, ekonomik ve politik merkezleri dolayısıyla da özel jet kiralamak isteyenler için mükemmel destinasyon! Mira Havacılık ile prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Önerilen Uçaklar

Moskova Paris Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G600

Mart 30, 2022

Gulfstream G600

Gulfstream G650

Mart 30, 2022

Gulfstream G650

Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.