Skip to main content

Mira Havacılık’ın Hava Aracı Yönetimi ve Maliyet Kontrol Hizmetleri sayesinde uçak veya helikopterinizin daha verimli bir şekilde işletilmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel havacılık danışmanları iş havacılığındaki stratejilerin belirlenmesi ve sermaye yönetimi alanında sizlere değerli bir danışmanlık sunacaktır.  

Operasyonel Süreçlerin Yönetimi ve Denetim

Mira Havacılık’ın alanında uzman ekibi, EASA ve FAA lisanslı uçuş görevlileri ile dünya çapında 7/24 seyahat çözümleri sunarak güvenilir, şeffaf ve çok yönlü bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Mira Havacılık’ta bulunun Uçak Yönetim Danışmanınız organizasyonumuzdaki tek bağlantınız olarak, işletme alanında gereken tüm araştırma, planlama ve raporlama süreçlerinizde sizlere nesnel, veri odaklı bir rehberlik sağlayacaktır.

Teknik Süreçlerin Takibi

20 yılı aşkın bir deneyime sahip Havacılık ve Uzay Mühendisleri, EASA Lisanslı Teknisyenler ve alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibiyle Mira Havacılık sizlere maliyet kontrolünü ve uçağınızın değerinin korunmasını konusunda nitelikli bir uzmanlık garanti etmektedir. Uçak Yönetim Danışmanınız ve Teknik Müdürümüz sayesinde uçağınızın bakım ve yedek parça tedarikinden; uçuşa elverişlilik düzenlemelerinin uygunluğunun araştırılmasına, Uçak Gövde ve Motor Programının müzakere edilmesinden, yönetimine kadar olan süreç özveri ve titizlikle takip edilecektir.

Finansal Yönetim

Geliştirilmiş veri tabanı aracılığıyla Mira Havacılık, gizli maliyetler olmadan uçak sahipleri için gereken sermaye yönetiminde yetkin ve kapsamlı bir danışmanlık sağlamaktadır. Maliyet planlaması, faturaların düzenlenmesi ve tahsis edilmesine kadar tüm sürecin ayrıntılı bir dökümü haftalık olarak raporlanmaktadır.

Uçak Satış ve Özel Jet Kiralama

Kurulduğu 2015 yılından bu yana 70’den fazla uçak satışı ve 9.000 saatin üzerinde özel uçuş gerçekleştiren Mira Havacılık, sektörün öncü broker şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Küresel iş ağı ve sektördeki iş ortakları sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun; özel uçak kiralama, grup charter, hava aracı alım ve satış yönetiminde profesyonel bir hizmet sağlayıcısı olan Mira’ya güvenebilirsiniz.