Skip to main content
Kalkış
LTAF
Adana, TR
Kalkış Yeri: Adana

Tarihi 3.000 yıl öncesine dayan Adana, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk sanayileşen şehirlerden biridir ve Çukurova tarım bölgesinin pazarlama ve dağıtım merkezidir. Adana jeolojik konumu nedeniyle önemli yer altı kaynaklarına sahiptir. Bölgenin önde gelen ticari merkezlerden biri olan Adana, birçok yerel / uluslararası firmanın ve kamu kuruluşunun merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Ticari olarak bölgenin merkezi olması dolayısıyla; iş insanlarının sıkça seyahat ettiği Adana; özel jet uçuşlarının etkisiyle sivil havacılığın popüler konumlarından biri olarak öne çıkmıştır.

Adana, bölgede kurulmuş birçok medeniyetin tarihi eserini ve benzersiz kültürel dokusunu barındırır. Roma imparatoru Hadrian tarafından yaptırılan Taş Köprü Adana’nın en önemli simgelerindendir. Ramazanoğulları devrinde yaptırılmış Yağ Cami ve hemen yanına yaptırılan medresenin sarı renkli küflü taşıyla tasarlanmış giriş kapısı, sanat şaheserleri olarak bilinmektedir.

Mira Havacılık ile Adana havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Adana Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

Mart 30, 2022

Gulfstream G150

Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.