Skip to main content
adiyaman ozel jet kiralama 1
adiyaman ozel jet kiralama 2
Kalkış
LTCP
Adıyaman, TR
Kalkış Yeri: Adıyaman

Paleolitik Çağ’dan günümüze kadar birçok medeniyete kucak açan Adıyaman, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunmaktadır. Mansur’un Kalesi anlamına gelen Hısnımansûr olarak bilinen Adıyaman, tarihi ve kültürel mirası ile turistik bir öneme sahiptir. Hitit, Hurri, Mitanni, Kummuh, Asur, Pers ve Kommagene Krallığı başta olmak üzere Bizans İmparatorluğu’na da ev sahipliği yapmış olan kent, uygarlıkların geçiş noktası sayılmaktadır.

Mira Havacılık ile Adıyaman havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Lüks bir uçuş deneyimi ile Nemrut Dağı’nda güneşi selamlamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Adıyaman Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.