Skip to main content
Kalkış
LTAH
Afyon, TR
Kalkış Yeri: Afyon

Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu Bölümü’nde yer alan Afyonkarahisar, Türkiye’nin Termal Başkenti olarak anılmaktadır. Birçok medeniyete yaptığı ev sahipliğinin yanı sıra doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve geleneksel mutfağı ile eşsiz niteliktedir.

Volkanik kayaların üzerine kurulmuş olan kent, mermer üretimi ve kaplıca tesisleri ile dünyaca büyük bir üne sahiptir. Ayrıca lokumu, doğal kaymağı ve sucuğuyla gastronomi turizminin en önemli destinasyonlarından biri sayılmaktadır. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Mira Havacılık ile Afyon havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Afyonkarahisar Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.