Skip to main content
Alessandria ozel jet kiralama
Kalkış
LILA
Alessandria, IT
Kalkış Yeri: Alessandria

Alessandria, Piedmont bölgesi, kuzeybatı İtalya konumunda yer almaktadır. Şehir, Torino’nun (Torino) güneydoğusunda, Bormida ve Tanaro nehirlerinin birleştiği yerde yer almaktadır.

Alessandria, geniş meydanları ve 18. yüzyıldan kalma sarayları ile ünlü Cittadella, Aziz Petrus ve Mark’a adanmış Alessandria Katedrali ve Marengo Battle Müzesi dahil olmak üzere birçok mimariye ve sanat eserine ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl düzenlenen Fraskettando SkaBluesJazz Festivali ise oldukça popülerdir.

Özel jet uçuşları için popüler bir destinasyon olarak öne çıkan Alessandria, sizi tarihiyle, mimarisi ve gurme turizmiyle benzersiz bir deneyime davet ediyor.

Mira Havacılık ile Alessandria havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Alessandria Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G200 4

30/03/2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

30/03/2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

30/03/2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

30/03/2022

Gulfstream G350

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.