Skip to main content
Kalkış
LTAI
Antalya, TR
Kalkış Yeri: Antalya

Akdeniz kıyısının bulunan Antalya, Türkiye’nin en canlı turizm başkentlerinden biridir. Köklü tarihi, eşsiz doğası, dünyaca ünlü plajları ve eğlenceli gece hayatıyla yılın dört mevsimi keşfedilecek ayrı güzelliklerin kentidir. Bu sebeple Charter / özel jet kiralamak için mükemmel bir yerdir.

Her yıl yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilen Antalya; deniz, kum ve güneş tutkunlarının yanı sıra aileler, tarih meraklıları ve deneyimli gezginler için mükemmel bir noktadır. Kaleiçi olarak adlandırılan şehir merkezi, arnavut kaldırımlı sokaklarında bulunan butik otelleri, restoranları ve hediyelik eşya dükkanlarıyla rengarenk bir atmosfere sahiptir. Kentin sıcak iklimi, Akdeniz’in tertemiz sularında serinlemek isteyenleri Kleopatra, Damlataş ve İncekum gibi dünyaca ünlü plajlara çekerken; macera tutkunları ve tarih peşinde koşanlar da şehrin çeşitli cazibe merkezlerinde olağanüstü deneyimler yaşamaktadır. Batık Şehir ismiyle bilinen Kekova, antik kalıntılara ev sahipliği yapan Olimpos, her yıl Noel Baba Şenlikleri’nin düzenlendiği Aziz Nikolaos Kilisesi mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Ayrıca Köprülü Kanyon, çam ormanlarıyla çevrili Adrasan, ıssız koylarıyla meşhur Kaş ve Kalkan da keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak büyüleyici rotalardır.

Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile pek çok medeniyetin izini taşıyan Antalya’ya özel bir jet kiralayabilirsiniz. Tekne turlarına katılabilir, uluslararası standartlara sahip sahalarda golf oynayabilir veya Akdeniz’in maviliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Mira Havacılık ile Antalya havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Destinasyon
LTFE
Bodrum, TR

Destinasyon: Bodrum

Bodrum, Türkiye’nin güneybatı sahillerindeki Muğla iline bağlı bir tatil cennetidir. Muhteşem doğası, el değmemiş koyları, tertemiz plajları, lüks konaklama seçenekleriyle Ege’nin Kalbi olarak bilinir. Antik çağın en eski yerleşim yerlerinden olan Halikarnas üzerine kurulmuş olan kent, Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi ile UNESCO Dünya Geçici Miras Listesi’ne adını yazdırmıştır.

Bodrum, Türkiye’nin en çok mavi bayraklı plaj ve koylarına sahip tek bölgesidir. Çoğunlukla çılgın gece hayatı ile anılsa da güneşin doğuşuyla ziyaretçilerini mavi bir maceraya davet eder. Merkezinde bulunan plajlarıyla birlikte Bitez, Torba, Turgutreis, Göltürkbükü ve Gümüşlük gibi popüler beldelere ait koyları; sörfe, dalışa, doğa yürüyüşlerine veya deniz, kum ve güneş üçgeninde mükemmel bir tatile imkân verir.

Bodrum’da güzel zaman geçirmek yılın her mevsiminde mümkündür. Tarih meraklıları için Halikarnas Mozolesi, Bodrum Antik Tiyatrosu, Kral Mezarları, Apostol Kilisesi ve Pedasa Antik Kenti eşsiz niteliktedir. Farklı alternatifler arayanlarınsa çeşitli kuş türlerine ev sahipliği yapan Tuzla Kuş Cenneti’ni, Bardakçı Yeldeğirmenleri ve Bodrum Deniz Müzesi’ni mutlaka görmesi gerekir.

Özgün mimarisi, beyaza boyalı evleri, begonviller ve mandalina ağaçlarıyla süslü çehresi ile Bodrum, Charter / özel jet gezilerinin popüler destinasyonları arasında yer alır. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Bodrum havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Bodrum charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTAI
Antalya, TR
Destinasyon
LTFE
Bodrum, TR

Önerilen Uçaklar

Antalya Bodrum Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650ER

30/03/2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

30/03/2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

30/03/2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

30/03/2022

Gulfstream G IV

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.