Skip to main content
atina özel jet kiralama
atina özel jet kiralama 1
Kalkış
LGAV
Athens, GR
Kalkış Yeri: Athens

Yunanistan’a başkentlik yapan Atina, 4 milyona yaklaşan nüfusuyla Avrupa’nın en büyük dördüncü başkentidir. Attika bölgesinde bulunan kent, Neolitik Çağ’a dayanan köklü tarihi, Antik Yunan Medeniyetlerine yaptığı ev sahipliği ile tarih turizminin önemli merkezlerinden sayılmaktadır. Charter / özel jet gezilerinin en çok tercih edilen destinasyonlarından biri olarak; canlı gece hayatı, zengin mutfağı ve olağanüstü doğası sayesinde gezginleri kendisine hayran bırakmaktadır.

Turkuaz suları, tertemiz plajları, görkemli anıtları ve antik tapınaklarıyla Atina, yüksek bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenlerin metropolüdür. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Akropolis başta olmak üzere Philopappos Tepesi, Antik Agora, Ares Tepesi ve Ulusal Arkeoloji Müzesi felsefe, sanat ve tarih meraklılarının vazgeçilmez adreslerindendir. Sakin, huzur dolu bir tatil için yılın tamamı Atina’yı ziyaret etmek için uygundur. Ilık havası ve göz kamaştıran sokakları, şefleriyle ünlü restoranları, lüks butik ve kulüpleriyle Syntagma, Kononaki, Psirri, Plaka ve Monastiraki bölgeleri alışveriş, eğlence ve lüks konaklama seçenekleriyle ünlüdür.

Atina’da Yunan ezgileriyle dolu arnavut kaldırımlı sokaklarda yürümek, Atina Maratonu’na katılmak, geleneksel mutfağının leziz spesiyallerini tatmak ve Art-Athina, Athens Open-Air Film Festival ile August Full Moon Festival gibi dünyaca ünlü organizasyonlarda eğlenmek mümkün! Bunun için Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Atina’ya özel jet kiralayabilir ve Yunanistan’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile Athens havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Atina Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream-G500

30/03/2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

30/03/2022

Gulfstream G550

Gulfstream G600

30/03/2022

Gulfstream G600

Gulfstream G650

30/03/2022

Gulfstream G650

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.