Skip to main content
Kalkış
LTCJ
Bodrum, TR
Kalkış Yeri: Bodrum

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Batman; sanayi, ticaret ve turizmi ile Türkiye’nin önemli ekonomik merkezlerinden biri olarak anılmaktadır. Dicle Nehri’nin bereketli suları üzerine kurulmuş olan kent, köklü tarihi ve doğal güzellikleri sayesinde gezginleri kendisine hayran bırakmaktadır.

Farklı deneyimler arayan seyahat severler için Batman; Hasankeyf, Mor Kuryakus Manastırı’nın yanı sıra mağaralar, höyükler ve eşsiz mimarisiyle büyüleyici destinasyondur.

Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Mira Havacılık ile Bodrum havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Batman Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G550

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.