Skip to main content
Kalkış
LTFE
Bodrum, TR
Kalkış Yeri: Bodrum

Bodrum, Türkiye’nin güneybatı sahillerindeki Muğla iline bağlı bir tatil cennetidir. Muhteşem doğası, el değmemiş koyları, tertemiz plajları, lüks konaklama seçenekleriyle Ege’nin Kalbi olarak bilinir. Antik çağın en eski yerleşim yerlerinden olan Halikarnas üzerine kurulmuş olan kent, Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi ile UNESCO Dünya Geçici Miras Listesi’ne adını yazdırmıştır.

Bodrum, Türkiye’nin en çok mavi bayraklı plaj ve koylarına sahip tek bölgesidir. Çoğunlukla çılgın gece hayatı ile anılsa da güneşin doğuşuyla ziyaretçilerini mavi bir maceraya davet eder. Merkezinde bulunan plajlarıyla birlikte Bitez, Torba, Turgutreis, Göltürkbükü ve Gümüşlük gibi popüler beldelere ait koyları; sörfe, dalışa, doğa yürüyüşlerine veya deniz, kum ve güneş üçgeninde mükemmel bir tatile imkân verir.

Bodrum’da güzel zaman geçirmek yılın her mevsiminde mümkündür. Tarih meraklıları için Halikarnas Mozolesi, Bodrum Antik Tiyatrosu, Kral Mezarları, Apostol Kilisesi ve Pedasa Antik Kenti eşsiz niteliktedir. Farklı alternatifler arayanlarınsa çeşitli kuş türlerine ev sahipliği yapan Tuzla Kuş Cenneti’ni, Bardakçı Yeldeğirmenleri ve Bodrum Deniz Müzesi’ni mutlaka görmesi gerekir.

Özgün mimarisi, beyaza boyalı evleri, begonviller ve mandalina ağaçlarıyla süslü çehresi ile Bodrum, Charter / özel jet gezilerinin popüler destinasyonları arasında yer alır.  Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Bodrum Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.