Skip to main content
cape town özel jet kiralama
cape town özel jet kiralama
Kalkış
FACT
Cape Town, ZA
Kalkış Yeri: Cape Town

Mira Aviation, benzersiz özel jet konforuyla sizi Cape Town’a davet ediyor. Dünyanın en popüler destinasyonlarından biri olarak kabul edilen Cape Town, büyük Masa Dağı’nın altında yer alır ve her yıl binlerce turisti ağırlar. Bu sahil cenneti, eşsiz doğal güzellikleri barındırır ve bir maceraya ya da çok ihtiyaç duyduğu rahatlamaya ihtiyacı olanlar için harika bir duraktır.

Cape Town, nefes kesen manzaraları, bir sörf cenneti oluşu, yürüyüş parkurları ve otantik Afrika kültürüyle hayallerimizdeki o muhteşem tatili sunuyor.

Cape’nin en saygın şarap imalathanelerinden bazılarında dünyaca ünlü şarabın tadını çıkarın ya da vahşi yaşamı cesaretlendirin ve unutulmaz manzaralar ve ufku aydınlatan ateşli bir gün batımı için Masa Dağı’nın zirvesine bir geziye çıkın.

Cape Town, pembe, mavi, mor ve yeşilin parlak tonlarına boyanmış evleri ile enfes mimari manzaralar sunar. Mira Aviation tarafından gerçekleştirilen konforlu özel jet uçuşunuz sonrasında hiç zaman kaybetmeden, Cape Town’nun geleneksel sokak yemekleriyle çıkacacağınız ve adeta bir mutfak safarisi olarak adlandırdığımız o tarifsiz damak deneyimi aklınıza, ruhunuza kazınıyor.

Tarih ve müze meraklıları için tutkusu olanlar için, Robben Adası, Cape Town sahilinden sadece birkaç mil uzakta ve bir zamanlar Nelson Mandela’nın tutulduğu hapishaneye ev sahipliği yapıyor. Cape Town gerçekten her tür tatil deneyimi için uygun bir destinasyondur. Mira Aviation ile Güney Afrika’ya kendi özel jetinizle benzersiz Cape Town deneyiminize doğru uçabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Cape Town Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G450

30/03/2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

30/03/2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

30/03/2022

Gulfstream G550

Gulfstream G600

30/03/2022

Gulfstream G600

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.