Skip to main content
Kalkış
LSGG
Cenevre, FR
Kalkış Yeri: Cenevre

Avrupa‘nın en zengin ülkelerinden biri olan Cenevre, İsviçre‘nin Zürih’ten sonra en kalabalık ikinci şehridir. Finans, turizm, ticaret ve üretim sektörleriyle dünyanın en önemli merkezleri arasında anılan Cenevre; birçok uluslararası kuruluşa ev sahipliği yapar. 4.000 yıllık tarihiyle adeta politik ve kültürel bir kesişim noktasıdır. Bu nedenle Charter / özel jet gezilerinin popüler destinasyonlarından birisidir.

Cenevre yüksek refah düzeyi, zengin mimarisi ve tarihi ile bir kültür başkentidir. Birleşmiş Milletler ve alt kuruluşlarına yaptığı ev sahipliğinin yanı sıra CERN, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), UEFA, FIFA ve Uluslararası Kızılhaç Komitesi gibi 200’e yakın kurum ve teşkilatın Avrupa’daki merkez noktasıdır. Ayrıca havacılık sektörünün yakından takip ettiği EBACE, Cenevre Otomobil Fuarı, Uluslararası Buluşlar Sergisi ve Elektron Festivali gibi dünya çapındaki önemli organizasyonlar Cenevre’de düzenlenmektedir.

Büyüleyici tarihin ve doğal güzelliklerin şehrinde; Jardin Anglais ve Patek Philippe Müzesi, St. Pierre Katedrali ile yemyeşil botanik bahçeleri görülmeye değerdir. Cenevre’deki seyahatiniz boyunca; dünyaca ünlü leziz peynirlerin ve çikolataların tadına bakmak, ünlü markaların bulunduğu Rue du Rhone ile Ru du Marchè sokaklarında lüks bir alışverişe çıkmak, Bypass Famous Clup’ta DJ performanslarıyla günün ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkündür.

Teknoloji, bilim, sanat, finans ve ticaretle anılan Cenevre, ekonomik ve politik merkezleri dolayısıyla özel jet kiralamak isteyenler için mükemmel destinasyon!

Mira Havacılık ile prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Cenevre Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G100

30/03/2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

30/03/2022

Gulfstream G150

Gulfstream G200 4

30/03/2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

30/03/2022

Gulfstream G280

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.