Skip to main content
Kalkış
LTCC
Diyarbakır, TR
Kalkış Yeri: Diyarbakır

Diyarbakır Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Diyarbakır’a ev sahipliği yapan tarihî bir ildir. Merkez ilçesiyle birlikte 17 ilçesi bulunur. Ülkenin doğusundaki en kalabalık metropolüdür.

Tarihi, renkli kültürü ve coğrafi konumuyla Türkiye’nin büyük şehirlerinden biri olan Diyarbakır; iş insanları, zamandan tasarruf etmek isteyen firmalar veya farklı seyahat amaçlarına yönelik ihtiyaçlara uygun özel jet uçuşları ve çözümleriyle tercih edilen, popüler ve özel bir uçuş destinasyonudur.

Diyarbakır Müzesi, Ziya Gökalp Müze Evi, Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evi, Diyarbakır Kalesi, Malabadi Köprüsü, Dicle Köprüsü, Diyarbakır Ulu Camii, Behram Paşa Camii, Meryem Ana Süryani Kadim Kilisesi, Saint Georgi Kilisesi ve Mar Petyun Kilisesi ilk akla gelen önemli kültür noktalarıdır.

Diyarbakır’a lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine şimdi hemen ulaşabilirsiniz.

Mira Havacılık ile Diyarbakır havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Diyarbakır Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Embraer Praetor 600 1

30/03/2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

30/03/2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

30/03/2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

30/03/2022

Gulfstream G IVSP

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.