Skip to main content
dubai özel jet kiralama
dubai özel jet kiralama
Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Kalkış Yeri: Dubai

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biridir. Dubai modern yapısıyla öne çıkan bir turizm, ticaret ve alışveriş şehridir.

Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa, yedi yıldızlı otel Burj Al Arab da dahil olmak üzere gökdelen ve şık binalarıyla gezilecek pek çok yere sahiptir. Önemli ticari etkinliklerle, büyük alışveriş merkezleriyle, Jumeirah ve benzeri temiz plajlarıyla dünyanın özel jet uçuşları için en popüler destinasyonlarından biridir. Ticaret, alışveriş ve tatil turizmine ek olarak son yıllarda şehirde açılan lüks restoranlar sayesinde gastronomi konusunda da dikkat çekmektedir. Ülkenin resmi dili Arapça olsa da İngilizce konuşarak rahatça iletişim kurulabilir.

Çöl iklimi hakimiyetindeki Dubai, yıl boyunca sıcaktır ve ayrıca son dönemde sanat alanındaki gelişmelerle müzik festivalleri ve diğer çeşitli sanat etkinlikleriyle gelişmeye ve zengin bir ziyaretçi profiline ulaşmayı başarmaktadır.

Mira Havacılık ile Dubai havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

cape town özel jet kiralama
cape town özel jet kiralama
Destinasyon
FACT
Cape Town, ZA

Destinasyon: Cape Town

Mira Aviation, benzersiz özel jet konforuyla sizi Cape Town’a davet ediyor. Dünyanın en popüler destinasyonlarından biri olarak kabul edilen Cape Town, büyük Masa Dağı’nın altında yer alır ve her yıl binlerce turisti ağırlar. Bu sahil cenneti, eşsiz doğal güzellikleri barındırır ve bir maceraya ya da çok ihtiyaç duyduğu rahatlamaya ihtiyacı olanlar için harika bir duraktır.

Cape Town, nefes kesen manzaraları, bir sörf cenneti oluşu, yürüyüş parkurları ve otantik Afrika kültürüyle hayallerimizdeki o muhteşem tatili sunuyor.

Cape’nin en saygın şarap imalathanelerinden bazılarında dünyaca ünlü şarabın tadını çıkarın ya da vahşi yaşamı cesaretlendirin ve unutulmaz manzaralar ve ufku aydınlatan ateşli bir gün batımı için Masa Dağı’nın zirvesine bir geziye çıkın.

Cape Town, pembe, mavi, mor ve yeşilin parlak tonlarına boyanmış evleri ile enfes mimari manzaralar sunar. Mira Aviation tarafından gerçekleştirilen konforlu özel jet uçuşunuz sonrasında hiç zaman kaybetmeden, Cape Town’nun geleneksel sokak yemekleriyle çıkacacağınız ve adeta bir mutfak safarisi olarak adlandırdığımız o tarifsiz damak deneyimi aklınıza, ruhunuza kazınıyor.

Tarih ve müze meraklıları için tutkusu olanlar için, Robben Adası, Cape Town sahilinden sadece birkaç mil uzakta ve bir zamanlar Nelson Mandela’nın tutulduğu hapishaneye ev sahipliği yapıyor. Cape Town gerçekten her tür tatil deneyimi için uygun bir destinasyondur. Mira Aviation ile Güney Afrika’ya kendi özel jetinizle benzersiz Cape Town deneyiminize doğru uçabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Cape Town havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Cape Town charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Destinasyon
FACT
Cape Town, ZA

Önerilen Uçaklar

Dubai Cape Town Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G200 4

30/03/2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

30/03/2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

30/03/2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

30/03/2022

Gulfstream G350

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.