Skip to main content
dubai özel jet kiralama
dubai özel jet kiralama
Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Kalkış Yeri: Dubai

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biridir. Dubai modern yapısıyla öne çıkan bir turizm, ticaret ve alışveriş şehridir.

Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa, yedi yıldızlı otel Burj Al Arab da dahil olmak üzere gökdelen ve şık binalarıyla gezilecek pek çok yere sahiptir. Önemli ticari etkinliklerle, büyük alışveriş merkezleriyle, Jumeirah ve benzeri temiz plajlarıyla dünyanın özel jet uçuşları için en popüler destinasyonlarından biridir. Ticaret, alışveriş ve tatil turizmine ek olarak son yıllarda şehirde açılan lüks restoranlar sayesinde gastronomi konusunda da dikkat çekmektedir. Ülkenin resmi dili Arapça olsa da İngilizce konuşarak rahatça iletişim kurulabilir.

Çöl iklimi hakimiyetindeki Dubai, yıl boyunca sıcaktır ve ayrıca son dönemde sanat alanındaki gelişmelerle müzik festivalleri ve diğer çeşitli sanat etkinlikleriyle gelişmeye ve zengin bir ziyaretçi profiline ulaşmayı başarmaktadır.

Mira Havacılık ile Dubai havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

maldivler özel jet kiralama
maldivler özel jet kiralama
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Destinasyon: Maldives

Maldivler, Hint Okyanusu’nda bulunan yirmi yedi atolden oluşan çift zincir halinde gruplandırılmış 1.190 mercan adasından oluşur. Çoğu atol, çok sayıda küçük adayı destekleyen büyük, halka şeklinde bir mercan resifinden oluşur.

Maldivler büyük ölçüde düzdür ve tepeler veya nehirler gibi kara özellikleri yoktur, ancak bazı adalarda Addu Atolü’ndeki Hithadhoo adasında bulunanlar gibi kum tepeleri ve Fuvahmulah adası Gnaviyani Atolü’nde bulunanlar gibi sulak alanlar ve bataklıklar bulunur. Maldivler beyaz kumlu plajları, bozulmamış turkuaz suları ve eşsiz su altı deniz yaşamı ile ünlüdür.

Hint Okyanusu’ndaki sayısız resifleri arasında küresel olarak önemli bir biyolojik çeşitliliğe ev sahipliği yapan Baa Atolü, 2011 yılında UNESCO Biyosfer Rezervi olarak belirlenmiştir. Maldivler, tüm yıl boyunca sıcak ve nemli bir tropikal iklime sahiptir ve iki hakim musondan etkilenir. Maldivler ekvatorda yer aldığından Maldivler yıl boyunca bol güneş almaktadır. Maldivler’in sıcaklıkları yıl boyunca 25°C ile 32°C arasında değişmektedir. Kuru mevsim (kuzeydoğu muson) Aralık’tan Nisan’a kadar sürer. Yağmur mevsimi (güneydoğu muson) mayıs sonundan kasım ayına kadar sürer.

Maldivler, el değmemiş kumsallar, sakinleştirici hava, egzotik mercanlar ve bu yere seyahat ederken hayır diyemeyeceğiniz birçok heyecan verici aktivite sunar.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Maldives havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Maldives charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Önerilen Uçaklar

Dubai Maldivler Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.