Skip to main content
dubai özel jet kiralama
dubai özel jet kiralama
Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Kalkış Yeri: Dubai

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biridir. Dubai modern yapısıyla öne çıkan bir turizm, ticaret ve alışveriş şehridir.

Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa, yedi yıldızlı otel Burj Al Arab da dahil olmak üzere gökdelen ve şık binalarıyla gezilecek pek çok yere sahiptir. Önemli ticari etkinliklerle, büyük alışveriş merkezleriyle, Jumeirah ve benzeri temiz plajlarıyla dünyanın özel jet uçuşları için en popüler destinasyonlarından biridir. Ticaret, alışveriş ve tatil turizmine ek olarak son yıllarda şehirde açılan lüks restoranlar sayesinde gastronomi konusunda da dikkat çekmektedir. Ülkenin resmi dili Arapça olsa da İngilizce konuşarak rahatça iletişim kurulabilir.

Çöl iklimi hakimiyetindeki Dubai, yıl boyunca sıcaktır ve ayrıca son dönemde sanat alanındaki gelişmelerle müzik festivalleri ve diğer çeşitli sanat etkinlikleriyle gelişmeye ve zengin bir ziyaretçi profiline ulaşmayı başarmaktadır.

Mira Havacılık ile Dubai havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

münih özel jet kiralama
münih özel jet kiralama
Destinasyon
EDDM
Munich, DE

Destinasyon: Munich

Bavyera’nın başkenti Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü şehridir. Isar Nehri kıyısında bulunan kent; tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra eğitim, teknoloji, sanayi ile turizm sektörlerindeki gelişimiyle Almanya’nın en güçlü üretim merkezi olarak kabul edilir. BMW, MAN, Siemens gibi dünyanın önde gelen birçok markasına yaptığı ev sahipliği ile ünlenen kent; yüksek üretim gücü ve düşük işsizlik oranıyla bilinmektedir. Gezginler kadar iş dünyasının önde gelen aktörleri için de çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu nedenle Charter / özel jet gezilerinin popüler destinasyonları arasında yer alır.

I. Dünya Savaşı sonrasında adeta küllerinden doğan Münih; tarihi atmosferiyle muhteşem bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Gotik Mimari’nin en güzel örneklerinden biri olan Neues Rathaus ve Frauenkirche Katedrali başta olmak üzere, lüks butik ve restoranlarıyla ünlü MarienPlatz ve St. Peter Kilisesi mutlaka görmeniz gereken yerlerin başındadır. Dünya tarihi, teknoloji, kültür ve sanat meraklıları için Munich Residenz, Neuschwanstein Şatosu, BMW Müzesi ile Alman Teknoloji Müzesi ( Deutsches Museum ) ise ziyaretçilerinden tam not almaktadır.

Avrupa’nın en büyük parklarından biri olan İngiliz Bahçesi’nde huzurla kucaklaşmak, 1972’deki olimpiyatlar için inşa edilen Olympiapark’ta yürüyüşe çıkmak ve dünyanın dört bir yanındaki bira severleri buluşturan Oktoberfest’e katılmak ister misiniz? Bunun için Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Münih’e özel jet kiralayabilir ve Bavyera’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Munich havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Munich charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Destinasyon
EDDM
Munich, DE

Önerilen Uçaklar

Dubai Münih Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650

Mart 30, 2022

Gulfstream G650

Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.