Skip to main content
dubai özel jet kiralama
dubai özel jet kiralama
Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Kalkış Yeri: Dubai

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’nin yedi emirliğinden biridir. Dubai modern yapısıyla öne çıkan bir turizm, ticaret ve alışveriş şehridir.

Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa, yedi yıldızlı otel Burj Al Arab da dahil olmak üzere gökdelen ve şık binalarıyla gezilecek pek çok yere sahiptir. Önemli ticari etkinliklerle, büyük alışveriş merkezleriyle, Jumeirah ve benzeri temiz plajlarıyla dünyanın özel jet uçuşları için en popüler destinasyonlarından biridir. Ticaret, alışveriş ve tatil turizmine ek olarak son yıllarda şehirde açılan lüks restoranlar sayesinde gastronomi konusunda da dikkat çekmektedir. Ülkenin resmi dili Arapça olsa da İngilizce konuşarak rahatça iletişim kurulabilir.

Çöl iklimi hakimiyetindeki Dubai, yıl boyunca sıcaktır ve ayrıca son dönemde sanat alanındaki gelişmelerle müzik festivalleri ve diğer çeşitli sanat etkinlikleriyle gelişmeye ve zengin bir ziyaretçi profiline ulaşmayı başarmaktadır.

Mira Havacılık ile Dubai havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

nice özel jet kiralama
nice özel jet kiralama
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Destinasyon: Nice

Güney Fransa’nın incisi olarak anılan Nice, ülkenin beşinci büyük şehri olma özelliğini taşır. Fransız Rivierası’nın merkezi konumuyla idari olarak Provence Alpes Côte d’Azur bölgesine bağlıdır. Kristal kumlu plajları, azur rengi denizi, eşsiz doğası ile eğlenceli gece hayatıyla keşfedilecek birçok güzelliklerin kentidir.

Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Nice, özellikle yaz aylarında dünyanın pek çok noktasından gelen misafirlerini ağırlar. 7 kilometrelik sahil şeridi boyunca beach clublar, rengarenk cafeler, lüks restoranlar ve otellerin bulunduğu Promanade des Anglais plajı oldukça popülerdir. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkardıktan sonra Promenade de Anglais Caddesi’nde bulunan Aziz Nicolas Rus Ortodoks Kilisesi’ni ziyaret etmek, Vieux Nice’deki mücevher dükkanlarını ve lüks butikleri dolaşmak son olarak Nice Kalesi’nin panoramik manzarasına karşı şarabınızı yudumlamak bir Nice geleneğidir.

Huzur dolu, sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Nice oldukça ideal bir yerdir. Dünyanın en büyük sokak festivallerinden biri olan Nice Karnavalı’na katılmak mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında gelmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Nice’e özel jet kiralayabilir ve Fransa’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Nice havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Nice charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
OMDB
Dubai, AE
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Önerilen Uçaklar

Dubai Nice Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream-G500

30/03/2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

30/03/2022

Gulfstream G550

Gulfstream G600

30/03/2022

Gulfstream G600

Gulfstream G650

30/03/2022

Gulfstream G650

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.