Skip to main content
İbiza Özel Jet Kiralama
İbiza Özel Jet Kiralama
Kalkış
LEIB
İbiza, ES
Kalkış Yeri: İbiza

İspanya yönetimindeki Balear Takımadaları’ndan olan İbiza Adası, son yıllarda adından sıkça söz ettiren Dünyaca ünlü konser organizasyonlarına ve ikonik partilere yaptığı ev sahipliğyle bilinmektedir. Charter / özel uçak seyahatlerinin popüler destinasyonlarından biri olan İbiza, olağaüstü sahilleri ve muhteşem doğasıyla lüks turizmin gözde merkezlerinden biridir.

Katalancada Eivissa olarak anılan İbiza, 1999’dan bu yana UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alır. İspanyol ve Akdeniz kültürlerini harmanlayan inanılmaz restoranlar, Hippi pazarları, bembeyaz kumlarıyla ünlü Playa Cala Comte gibi plajlarıyla gezginleri tropik bir serüvene davet eder. Ayrıca antik kaleleri ve 14. yüzyıldan kalma katedralleri ile Gotik mimarinin en güzel örneklerini sergiler.

Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile İbiza’ya özel jet kiralayabilir ve birçok UNESCO Dünya Mirası Alanındaki adalardan bazılarını keşfedebilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

İbiza Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G150

Mart 30, 2022

Gulfstream G150

Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.