Skip to main content
istanbul özel jet kiralama
istanbul özel jet kiralama
Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Kalkış Yeri: İstanbul

Türkiye’nin en gözde ve marka şehri İstanbul tüm dünyanın ilgisini çeken, insanların tatil veya iş için planlar yaptığı muhteşem bir kültür şehri.

Coğrafi konumu, tarihi ve kültür çeşitliliği ile eşsiz bir şehir olan İstabul, hem pek çok gezginin liste başıdır, hem de çok önemli konferanslar, etkinlikler ve ekonomik fırsatlar sunan bir metropol.

Mevsim fark etmeksizin ziyaret edilebilen popüler bir destinasyon olan İstanbul, özel uçak kiralama konusunda da çeşitli opsiyonlar sunuyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakasından kalkış ve varış imkanları için bize ulaşın.

Mira Havacılık ile İstanbul havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

cape town özel jet kiralama
cape town özel jet kiralama
Destinasyon
FACT
Cape Town, ZA

Destinasyon: Cape Town

Mira Aviation, benzersiz özel jet konforuyla sizi Cape Town’a davet ediyor. Dünyanın en popüler destinasyonlarından biri olarak kabul edilen Cape Town, büyük Masa Dağı’nın altında yer alır ve her yıl binlerce turisti ağırlar. Bu sahil cenneti, eşsiz doğal güzellikleri barındırır ve bir maceraya ya da çok ihtiyaç duyduğu rahatlamaya ihtiyacı olanlar için harika bir duraktır.

Cape Town, nefes kesen manzaraları, bir sörf cenneti oluşu, yürüyüş parkurları ve otantik Afrika kültürüyle hayallerimizdeki o muhteşem tatili sunuyor.

Cape’nin en saygın şarap imalathanelerinden bazılarında dünyaca ünlü şarabın tadını çıkarın ya da vahşi yaşamı cesaretlendirin ve unutulmaz manzaralar ve ufku aydınlatan ateşli bir gün batımı için Masa Dağı’nın zirvesine bir geziye çıkın.

Cape Town, pembe, mavi, mor ve yeşilin parlak tonlarına boyanmış evleri ile enfes mimari manzaralar sunar. Mira Aviation tarafından gerçekleştirilen konforlu özel jet uçuşunuz sonrasında hiç zaman kaybetmeden, Cape Town’nun geleneksel sokak yemekleriyle çıkacacağınız ve adeta bir mutfak safarisi olarak adlandırdığımız o tarifsiz damak deneyimi aklınıza, ruhunuza kazınıyor.

Tarih ve müze meraklıları için tutkusu olanlar için, Robben Adası, Cape Town sahilinden sadece birkaç mil uzakta ve bir zamanlar Nelson Mandela’nın tutulduğu hapishaneye ev sahipliği yapıyor. Cape Town gerçekten her tür tatil deneyimi için uygun bir destinasyondur. Mira Aviation ile Güney Afrika’ya kendi özel jetinizle benzersiz Cape Town deneyiminize doğru uçabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Cape Town havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Cape Town charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Destinasyon
FACT
Cape Town, ZA

Önerilen Uçaklar

İstanbul Cape Town Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.