Skip to main content
istanbul özel jet kiralama
istanbul özel jet kiralama
Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Kalkış Yeri: İstanbul

Türkiye’nin en gözde ve marka şehri İstanbul tüm dünyanın ilgisini çeken, insanların tatil veya iş için planlar yaptığı muhteşem bir kültür şehri.

Coğrafi konumu, tarihi ve kültür çeşitliliği ile eşsiz bir şehir olan İstabul, hem pek çok gezginin liste başıdır, hem de çok önemli konferanslar, etkinlikler ve ekonomik fırsatlar sunan bir metropol.

Mevsim fark etmeksizin ziyaret edilebilen popüler bir destinasyon olan İstanbul, özel uçak kiralama konusunda da çeşitli opsiyonlar sunuyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakasından kalkış ve varış imkanları için bize ulaşın.

Mira Havacılık ile İstanbul havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

maldivler özel jet kiralama
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Destinasyon: Maldives

Maldivler, Hint Okyanusu’nda bulunan yirmi yedi atolden oluşan çift zincir halinde gruplandırılmış 1.190 mercan adasından oluşur. Çoğu atol, çok sayıda küçük adayı destekleyen büyük, halka şeklinde bir mercan resifinden oluşur.

Maldivler büyük ölçüde düzdür ve tepeler veya nehirler gibi kara özellikleri yoktur, ancak bazı adalarda Addu Atolü’ndeki Hithadhoo Adası‘nda bulunanlar gibi kum tepeleri ve Fuvahmulah Adası Gnaviyani Atolü’nde bulunanlar gibi sulak alanlar ve bataklıklar bulunur. Maldivler beyaz kumlu plajları, bozulmamış turkuaz suları ve eşsiz su altı deniz yaşamı ile ünlüdür.

Hint Okyanusu’ndaki sayısız resifleri arasında küresel olarak önemli bir biyolojik çeşitliliğe ev sahipliği yapan Baa Atolü, 2011 yılında UNESCO Biyosfer Rezervi olarak belirlenmiştir. Maldivler, tüm yıl boyunca sıcak ve nemli bir tropikal iklime sahiptir ve iki hakim musondan etkilenir. Maldivler ekvatorda yer aldığından Maldivler yıl boyunca bol güneş almaktadır. Maldivler’in sıcaklıkları yıl boyunca 25°C ile 32°C arasında değişmektedir. Kuru mevsim (kuzeydoğu muson) Aralık’tan Nisan’a kadar sürer. Yağmur mevsimi (güneydoğu muson) mayıs sonundan kasım ayına kadar sürer.

Maldivler, el değmemiş kumsallar, sakinleştirici hava, egzotik mercanlar ve bu yere seyahat ederken hayır diyemeyeceğiniz birçok heyecan verici aktivite sunar.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Maldives havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Maldives charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Önerilen Uçaklar

İstanbul Maldivler Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G550

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.