Skip to main content
istanbul özel jet kiralama
istanbul özel jet kiralama
Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Kalkış Yeri: İstanbul

Türkiye’nin en gözde ve marka şehri İstanbul tüm dünyanın ilgisini çeken, insanların tatil veya iş için planlar yaptığı muhteşem bir kültür şehiri.

Coğrafi konumu, tarihi ve kültür çeşitliliği ile eşsiz bir şehir olan İstabul, hem pek çok gezginin liste başıdır, hem de çok önemli konferanslar, etkinlikler ve ekonomik fırsatlar sunan bir metropol.

Mevsim fark etmeksizin ziyaret edilebilen popüler bir destinasyon olan İstanbul, özel uçak kiralama konusunda da çeşitli opsiyonlar sunuyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakasından kalkış ve varış imkanları için bize ulaşın.

Mira Havacılık ile İstanbul havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

milano özel jet kiramam
milano özel jet kiralama
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Destinasyon: Milan

Kuzey İtalya’nın Lombardia eyaletine başkentlik yapan Milano; moda başta olmak kültür, sanat ve ticaret merkezi olarak kabul edilir. Yüksek refah düzeyi, zengin mimarisi ve tarihi ile büyüleyicidir. Avrupa’nın en zengin şehirleri arasında anılan kent, görkemli Duomo Katedrali, dünyaca ünlü moda haftaları, Formula 1 gibi farklı organizasyon ve kültürel etkinlikleri ile turizm açısından artan bir değere sahiptir. UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na adını yazdıran Milano Charter / özel jet gezilerinin en popüler destinasyonları arasındadır.

Dünyanın birçok yerindeki moda severler, alışveriş tutkunları ve tarih meraklılarını kendine çekmeyi başaran Milano, lüksün kentidir. Alışveriş imkanlarıyla ünlü Galleria Vittorio Emmanuele II, Quadrilatero d’Oro gibi merkezlerin yanı sıra Giorgio Armani Outlet ile Via Torino gibi farklı alternatifleri barındırır. Ayrıca İtalyan Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerinden Parmigiano Reggiano, çok renkli pizzalar, şaraplar, enfes makarna çeşitleri ve Tiramisu gibi imza lezzetler Milano’da gastronomi macerasına çıkan gurmelerden tam not almaktadır.

Milano, İtalya’nın Monza şehrine yakınlığı dolayısıyla da Formula 1 heyecanını yaşamak isteyen gezginler tarafından tercih edilmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Milano’ya özel jet kiralayabilir ve Lombardia’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine şimdi hemen ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Önerilen Uçaklar

İstanbul Milano Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.