Skip to main content
istanbul özel jet kiralama
istanbul özel jet kiralama
Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Kalkış Yeri: İstanbul

Türkiye’nin en gözde ve marka şehri İstanbul tüm dünyanın ilgisini çeken, insanların tatil veya iş için planlar yaptığı muhteşem bir kültür şehiri.

Coğrafi konumu, tarihi ve kültür çeşitliliği ile eşsiz bir şehir olan İstabul, hem pek çok gezginin liste başıdır, hem de çok önemli konferanslar, etkinlikler ve ekonomik fırsatlar sunan bir metropol.

Mevsim fark etmeksizin ziyaret edilebilen popüler bir destinasyon olan İstanbul, özel uçak kiralama konusunda da çeşitli opsiyonlar sunuyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakasından kalkış ve varış imkanları için bize ulaşın.

Mira Havacılık ile İstanbul havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

münih özel jet kiralama
münih özel jet kiralama
Destinasyon
EDDM
Munich, DE

Destinasyon: Munich

Bavyera’nın başkenti Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü şehridir. Isar Nehri kıyısında bulunan kent; tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra eğitim, teknoloji, sanayi ile turizm sektörlerindeki gelişimiyle Almanya’nın en güçlü üretim merkezi olarak kabul edilir. BMW, MAN, Siemens gibi dünyanın önde gelen birçok markasına yaptığı ev sahipliği ile ünlenen kent; yüksek üretim gücü ve düşük işsizlik oranıyla bilinmektedir. Gezginler kadar iş dünyasının önde gelen aktörleri için de çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu nedenle Charter / özel jet gezilerinin popüler destinasyonları arasında yer alır.

I. Dünya Savaşı sonrasında adeta küllerinden doğan Münih; tarihi atmosferiyle muhteşem bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Gotik Mimari’nin en güzel örneklerinden biri olan Neues Rathaus ve Frauenkirche Katedrali başta olmak üzere, lüks butik ve restoranlarıyla ünlü MarienPlatz ve St. Peter Kilisesi mutlaka görmeniz gereken yerlerin başındadır. Dünya tarihi, teknoloji, kültür ve sanat meraklıları için Munich Residenz, Neuschwanstein Şatosu, BMW Müzesi ile Alman Teknoloji Müzesi ( Deutsches Museum ) ise ziyaretçilerinden tam not almaktadır.

Avrupa’nın en büyük parklarından biri olan İngiliz Bahçesi’nde huzurla kucaklaşmak, 1972’deki olimpiyatlar için inşa edilen Olympiapark’ta yürüyüşe çıkmak ve dünyanın dört bir yanındaki bira severleri buluşturan Oktoberfest’e katılmak ister misiniz? Bunun için Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Münih’e özel jet kiralayabilir ve Bavyera’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Munich havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Munich charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Destinasyon
EDDM
Munich, DE

Önerilen Uçaklar

İstanbul Münih Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G550

Gulfstream G600

Mart 30, 2022

Gulfstream G600

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.