Skip to main content
istanbul özel jet kiralama
istanbul özel jet kiralama
Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Kalkış Yeri: İstanbul

Türkiye’nin en gözde ve marka şehri İstanbul tüm dünyanın ilgisini çeken, insanların tatil veya iş için planlar yaptığı muhteşem bir kültür şehiri.

Coğrafi konumu, tarihi ve kültür çeşitliliği ile eşsiz bir şehir olan İstabul, hem pek çok gezginin liste başıdır, hem de çok önemli konferanslar, etkinlikler ve ekonomik fırsatlar sunan bir metropol.

Mevsim fark etmeksizin ziyaret edilebilen popüler bir destinasyon olan İstanbul, özel uçak kiralama konusunda da çeşitli opsiyonlar sunuyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakasından kalkış ve varış imkanları için bize ulaşın.

Mira Havacılık ile İstanbul havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

nice özel jet kiralama
nice özel jet kiralama
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Destinasyon: Nice

Güney Fransa’nın incisi olarak anılan Nice, ülkenin beşinci büyük şehri olma özelliğini taşır. Fransız Rivierası’nın merkezi konumuyla idari olarak Provence Alpes Côte d’Azur bölgesine bağlıdır. Kristal kumlu plajları, azur rengi denizi, eşsiz doğası ile eğlenceli gece hayatıyla keşfedilecek birçok güzelliklerin kentidir.

Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Nice, özellikle yaz aylarında dünyanın pek çok noktasından gelen misafirlerini ağırlar. 7 kilometrelik sahil şeridi boyunca beach clublar, rengarenk cafeler, lüks restoranlar ve otellerin bulunduğu Promanade des Anglais plajı oldukça popülerdir. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkardıktan sonra Promenade de Anglais Caddesi’nde bulunan Aziz Nicolas Rus Ortodoks Kilisesi’ni ziyaret etmek, Vieux Nice’deki mücevher dükkanlarını ve lüks butikleri dolaşmak son olarak Nice Kalesi’nin panoramik manzarasına karşı şarabınızı yudumlamak bir Nice geleneğidir.

Huzur dolu, sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Nice oldukça ideal bir yerdir. Dünyanın en büyük sokak festivallerinden biri olan Nice Karnavalı’na katılmak mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında gelmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Nice’e özel jet kiralayabilir ve Fransa’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Nice havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Nice charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Önerilen Uçaklar

İstanbul Nice Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G150

Mart 30, 2022

Gulfstream G150

Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.