Skip to main content
istanbul özel jet kiralama
istanbul özel jet kiralama
Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Kalkış Yeri: İstanbul

Türkiye’nin en gözde ve marka şehri İstanbul tüm dünyanın ilgisini çeken, insanların tatil veya iş için planlar yaptığı muhteşem bir kültür şehri.

Coğrafi konumu, tarihi ve kültür çeşitliliği ile eşsiz bir şehir olan İstabul, hem pek çok gezginin liste başıdır, hem de çok önemli konferanslar, etkinlikler ve ekonomik fırsatlar sunan bir metropol.

Mevsim fark etmeksizin ziyaret edilebilen popüler bir destinasyon olan İstanbul, özel uçak kiralama konusunda da çeşitli opsiyonlar sunuyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakasından kalkış ve varış imkanları için bize ulaşın.

Mira Havacılık ile İstanbul havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

paris özel jet kiralama
paris özel jet kiralama
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Destinasyon: Paris

Sanatın ve romantizmin başkenti Paris, ışıl ışı silueti ile dünyanın en popüler şehirleri arasında yer alır. Seine Nehri kıyısında kurulmuş olan kent; Île de la Cité ve St. Louis Adaları, Fransız Devrimi’nin sembolü Place de la Bastille, ikonik harikası Eiffel Kulesi, ihtişamlı Notre Dame Katedrali, benzersiz Louvre ve Orsay Müzesi gibi birçok yeryüzü harikasına ev sahipliği yapar.

“Işık Şehir” (Ville Lumière) diye anılan Paris’te kültür ve estetik tarihle kucaklaşır. Yıl boyunca pek çok etkinlik ve festivalle karşılaşmanız mümkündür. Paris Air Show, Paris Moda Haftası, Belly Dancing Festival ve Paris Maratonu bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Moda ve lüksün metropolünde, Şanzelize Caddesi, Moulin Rouge, Galeries Lafayette gibi birçok nokta ise şık gece kulüpleri, dünyaca ünlü markalar ve alışveriş imkanlarıyla ziyaretçilerini büyülü bir atmosfere davet etmektedir. Zarif mimarisi, olağanüstü park ve bahçeleri ve düzenli şehir planlamasıyla Paris görülmeye değerdir.

Moda, bilim, sanat, finans ve ticaretle anılan Paris, ekonomik ve politik merkezleri dolayısıyla da özel jet kiralamak isteyenler için mükemmel destinasyon! Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Paris havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Önerilen Uçaklar

İstanbul Paris Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

Mart 30, 2022

Gulfstream G150

Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.