Skip to main content
istanbul özel jet kiralama
istanbul özel jet kiralama
Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Kalkış Yeri: İstanbul

Türkiye’nin en gözde ve marka şehri İstanbul tüm dünyanın ilgisini çeken, insanların tatil veya iş için planlar yaptığı muhteşem bir kültür şehri.

Coğrafi konumu, tarihi ve kültür çeşitliliği ile eşsiz bir şehir olan İstabul, hem pek çok gezginin liste başıdır, hem de çok önemli konferanslar, etkinlikler ve ekonomik fırsatlar sunan bir metropol.

Mevsim fark etmeksizin ziyaret edilebilen popüler bir destinasyon olan İstanbul, özel uçak kiralama konusunda da çeşitli opsiyonlar sunuyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakasından kalkış ve varış imkanları için bize ulaşın.

Mira Havacılık ile İstanbul havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Seyşeller özel jet kiralama
Destinasyon
FSIA
Seychelles, SC

Destinasyon: Seychelles

Turkuaz rengi denizi, zümrüt rengi ormanları, devasa granit adaları, olağanüstü su altı canlılığı ile Seyşeller şüphesiz Hint Okyanusu’nun en nadide ülkelerinden birisi.

Coğrafi olarak Seyşeller her ne kadar Afrika kıtasına dâhil olsa da aslında Hint Okyanusu’nun ortasındaki 1,3 milyon km²’lik bir bölgeye yayılan ve 115 adet adadan oluşan bir archipelago (takımadalar, adalar grubu). Adalar bu kocaman alanın içinde sadece 452 km² kara alanı kaplıyor. Adaların 41 tanesi dağlık granit kayalardan oluşuyor. İşte bu granit adalar, Seyşeller’i yeryüzündeki pek çok tropik adadan ayırıyor. Çünkü bu adalar, dünyada granitten oluşan tek okyanus adaları. Ancak Seyşeller bununla da sınırlı değil. Burada keşfedecek çok sayıda mercan adası da var.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Seychelles havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Seychelles charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
LTBA
İstanbul, TR
Destinasyon
FSIA
Seychelles, SC

Önerilen Uçaklar

İstanbul Seyşeller Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.