Skip to main content
londra özel jet kiralama
londra özel jet kiralama
Kalkış
EGLL
London, GB
Kalkış Yeri: London

Londra, İngiltere’nin ve Birleşik Krallığın başkenti ve en kalabalık şehridir. Büyük Britanya adasının güneydoğusundaki Thames Nehri üzerinde konumlanan Londra, iki bin yıldır büyük ve popüler bir yerleşim yeri olmuştur.

Londra, sanat, ticaret, eğitim, eğlence, moda, finans, sağlık, medya, profesyonel hizmetler, araştırma ve geliştirme, turizm ve ulaşım alanlarında dünyanın önde gelen şehirlerinden biridir. Dünyanın en büyük finans merkezlerinden biridir. Londra genellikle bir dünya kültür başkenti olarak kabul edilir.

Londra, uluslararası gelişlerle ölçülen dünyanın en çok ziyaret edilen şehri ve yolcu trafiği ile ölçülen dünyanın en büyük şehir havaalanı sistemine sahiptir.

Mira Havacılık ile London havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

maldivler özel jet kiralama
maldivler özel jet kiralama
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Destinasyon: Maldives

Maldivler, Hint Okyanusu’nda bulunan yirmi yedi atolden oluşan çift zincir halinde gruplandırılmış 1.190 mercan adasından oluşur. Çoğu atol, çok sayıda küçük adayı destekleyen büyük, halka şeklinde bir mercan resifinden oluşur.

Maldivler büyük ölçüde düzdür ve tepeler veya nehirler gibi kara özellikleri yoktur, ancak bazı adalarda Addu Atolü’ndeki Hithadhoo adasında bulunanlar gibi kum tepeleri ve Fuvahmulah adası Gnaviyani Atolü’nde bulunanlar gibi sulak alanlar ve bataklıklar bulunur. Maldivler beyaz kumlu plajları, bozulmamış turkuaz suları ve eşsiz su altı deniz yaşamı ile ünlüdür.

Hint Okyanusu’ndaki sayısız resifleri arasında küresel olarak önemli bir biyolojik çeşitliliğe ev sahipliği yapan Baa Atolü, 2011 yılında UNESCO Biyosfer Rezervi olarak belirlenmiştir. Maldivler, tüm yıl boyunca sıcak ve nemli bir tropikal iklime sahiptir ve iki hakim musondan etkilenir. Maldivler ekvatorda yer aldığından Maldivler yıl boyunca bol güneş almaktadır. Maldivler’in sıcaklıkları yıl boyunca 25°C ile 32°C arasında değişmektedir. Kuru mevsim (kuzeydoğu muson) Aralık’tan Nisan’a kadar sürer. Yağmur mevsimi (güneydoğu muson) mayıs sonundan kasım ayına kadar sürer.

Maldivler, el değmemiş kumsallar, sakinleştirici hava, egzotik mercanlar ve bu yere seyahat ederken hayır diyemeyeceğiniz birçok heyecan verici aktivite sunar.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Maldives havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Maldives charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
EGLL
London, GB
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Önerilen Uçaklar

Londra Maldivler Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650ER

30/03/2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

30/03/2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

30/03/2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

30/03/2022

Gulfstream G IV

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.