Skip to main content
londra özel jet kiralama
londra özel jet kiralama
Kalkış
EGLL
London, GB
Kalkış Yeri: London

Londra, İngiltere’nin ve Birleşik Krallığın başkenti ve en kalabalık şehridir. Büyük Britanya adasının güneydoğusundaki Thames Nehri üzerinde konumlanan Londra, iki bin yıldır büyük ve popüler bir yerleşim yeri olmuştur.

Londra, sanat, ticaret, eğitim, eğlence, moda, finans, sağlık, medya, profesyonel hizmetler, araştırma ve geliştirme, turizm ve ulaşım alanlarında dünyanın önde gelen şehirlerinden biridir. Dünyanın en büyük finans merkezlerinden biridir. Londra genellikle bir dünya kültür başkenti olarak kabul edilir.

Londra, uluslararası gelişlerle ölçülen dünyanın en çok ziyaret edilen şehri ve yolcu trafiği ile ölçülen dünyanın en büyük şehir havaalanı sistemine sahiptir.

Mira Havacılık ile London havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

milano ozel jet kiralama
milano özel jet kiralama
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Destinasyon: Milan

Kuzey İtalya’nın Lombardia eyaletine başkentlik yapan Milano; moda başta olmak kültür, sanat ve ticaret merkezi olarak kabul edilir. Yüksek refah düzeyi, zengin mimarisi ve tarihi ile büyüleyicidir. Avrupa’nın en zengin şehirleri arasında anılan kent, görkemli Duomo Katedrali, dünyaca ünlü moda haftaları, Formula 1 gibi farklı organizasyon ve kültürel etkinlikleri ile turizm açısından artan bir değere sahiptir. UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na adını yazdıran Milano Charter / özel jet gezilerinin en popüler destinasyonları arasındadır.

Dünyanın birçok yerindeki moda severler, alışveriş tutkunları ve tarih meraklılarını kendine çekmeyi başaran Milano, lüksün kentidir. Alışveriş imkanlarıyla ünlü Galleria Vittorio Emmanuele II, Quadrilatero d’Oro gibi merkezlerin yanı sıra Giorgio Armani Outlet ile Via Torino gibi farklı alternatifleri barındırır. Ayrıca İtalyan Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerinden Parmigiano Reggiano, çok renkli pizzalar, şaraplar, enfes makarna çeşitleri ve Tiramisu gibi imza lezzetler Milano’da gastronomi macerasına çıkan gurmelerden tam not almaktadır.

Milano, İtalya’nın Monza şehrine yakınlığı dolayısıyla da Formula 1 heyecanını yaşamak isteyen gezginler tarafından tercih edilmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Milano’ya özel jet kiralayabilir ve Lombardia’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine şimdi hemen ulaşabilirsiniz.

Kalkış
EGLL
London, GB
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Önerilen Uçaklar

Londra Milano Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G550

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.