Skip to main content
londra özel jet kiralama
londra özel jet kiralama
Kalkış
EGLL
London, GB
Kalkış Yeri: London

Londra, İngiltere’nin ve Birleşik Krallığın başkenti ve en kalabalık şehridir. Büyük Britanya adasının güneydoğusundaki Thames Nehri üzerinde konumlanan Londra, iki bin yıldır büyük ve popüler bir yerleşim yeri olmuştur.

Londra, sanat, ticaret, eğitim, eğlence, moda, finans, sağlık, medya, profesyonel hizmetler, araştırma ve geliştirme, turizm ve ulaşım alanlarında dünyanın önde gelen şehirlerinden biridir. Dünyanın en büyük finans merkezlerinden biridir. Londra genellikle bir dünya kültür başkenti olarak kabul edilir.

Londra, uluslararası gelişlerle ölçülen dünyanın en çok ziyaret edilen şehri ve yolcu trafiği ile ölçülen dünyanın en büyük şehir havaalanı sistemine sahiptir.

Mira Havacılık ile London havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

nice özel jet kiralama
nice özel jet kiralama
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Destinasyon: Nice

Güney Fransa’nın incisi olarak anılan Nice, ülkenin beşinci büyük şehri olma özelliğini taşır. Fransız Rivierası’nın merkezi konumuyla idari olarak Provence Alpes Côte d’Azur bölgesine bağlıdır. Kristal kumlu plajları, azur rengi denizi, eşsiz doğası ile eğlenceli gece hayatıyla keşfedilecek birçok güzelliklerin kentidir.

Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Nice, özellikle yaz aylarında dünyanın pek çok noktasından gelen misafirlerini ağırlar. 7 kilometrelik sahil şeridi boyunca beach clublar, rengarenk cafeler, lüks restoranlar ve otellerin bulunduğu Promanade des Anglais plajı oldukça popülerdir. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkardıktan sonra Promenade de Anglais Caddesi’nde bulunan Aziz Nicolas Rus Ortodoks Kilisesi’ni ziyaret etmek, Vieux Nice’deki mücevher dükkanlarını ve lüks butikleri dolaşmak son olarak Nice Kalesi’nin panoramik manzarasına karşı şarabınızı yudumlamak bir Nice geleneğidir.

Huzur dolu, sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Nice oldukça ideal bir yerdir. Dünyanın en büyük sokak festivallerinden biri olan Nice Karnavalı’na katılmak mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında gelmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Nice’e özel jet kiralayabilir ve Fransa’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Nice havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Nice charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
EGLL
London, GB
Destinasyon
LFMN
Nice, FR

Önerilen Uçaklar

Londra Nice Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G600

Mart 30, 2022

Gulfstream G600

Gulfstream G650

Mart 30, 2022

Gulfstream G650

Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.