Skip to main content
londra özel jet kiralama
londra özel jet kiralama
Kalkış
EGLL
London, GB
Kalkış Yeri: London

Londra, İngiltere’nin ve Birleşik Krallığın başkenti ve en kalabalık şehridir. Büyük Britanya adasının güneydoğusundaki Thames Nehri üzerinde konumlanan Londra, iki bin yıldır büyük ve popüler bir yerleşim yeri olmuştur.

Londra, sanat, ticaret, eğitim, eğlence, moda, finans, sağlık, medya, profesyonel hizmetler, araştırma ve geliştirme, turizm ve ulaşım alanlarında dünyanın önde gelen şehirlerinden biridir. Dünyanın en büyük finans merkezlerinden biridir. Londra genellikle bir dünya kültür başkenti olarak kabul edilir.

Londra, uluslararası gelişlerle ölçülen dünyanın en çok ziyaret edilen şehri ve yolcu trafiği ile ölçülen dünyanın en büyük şehir havaalanı sistemine sahiptir.

Mira Havacılık ile London havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

paris özel jet kiralama
paris özel jet kiralama
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Destinasyon: Paris

Sanatın ve romantizmin başkenti Paris, ışıl ışı silueti ile dünyanın en popüler şehirleri arasında yer alır. Seine Nehri kıyısında kurulmuş olan kent; Île de la Cité ve St. Louis Adaları, Fransız Devrimi’nin sembolü Place de la Bastille, ikonik harikası Eiffel Kulesi, ihtişamlı Notre Dame Katedrali, benzersiz Louvre ve Orsay Müzesi gibi birçok yeryüzü harikasına ev sahipliği yapar.

“Işık Şehir” (Ville Lumière) diye anılan Paris’te kültür ve estetik tarihle kucaklaşır. Yıl boyunca pek çok etkinlik ve festivalle karşılaşmanız mümkündür. Paris Air Show, Paris Moda Haftası, Belly Dancing Festival ve Paris Maratonu bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Moda ve lüksün metropolünde, Şanzelize Caddesi, Moulin Rouge, Galeries Lafayette gibi birçok nokta ise şık gece kulüpleri, dünyaca ünlü markalar ve alışveriş imkanlarıyla ziyaretçilerini büyülü bir atmosfere davet etmektedir. Zarif mimarisi, olağanüstü park ve bahçeleri ve düzenli şehir planlamasıyla Paris görülmeye değerdir.

Moda, bilim, sanat, finans ve ticaretle anılan Paris, ekonomik ve politik merkezleri dolayısıyla da özel jet kiralamak isteyenler için mükemmel destinasyon! Mira Havacılık ile prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
EGLL
London, GB
Destinasyon
LFPG
Paris, FR

Önerilen Uçaklar

Londra Paris Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Gulfstream G550 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G550

Gulfstream G600

Mart 30, 2022

Gulfstream G600

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.