Skip to main content
moskova özel jet kiralama
moskova özel jet kiralama
Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Kalkış Yeri: Moscow

Rusya denildiğinde ilk akla gelen şehirdir Moskova. Rusya’nın başkenti Moskova, Katedralin tepesindeki renkli kubbelerden eşsiz kültürüne, lüks seyahat söz konusu olduğunda bizi asla ve asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

St. Basil’s Cathedral ve dolayısıyla Red Square, The Kremlin ve alışveriş cenneti GUM ilk akla gelen gezi noktaları olarak öne çıkıyor. Fakat Moskova gibi renkli bir şehri bu popüler noktalarla sınırlamak imkansız. İş olanakları ve dünyanın önde gelen etkinlikleriyle hem iş hem de turistik seyahatler için her zaman popülerliğini korumaktadır.

Mira Aviation bünyesinde gerçekleştirilen Moskova özel jet uçuşları şehrin benzersizliğine uygun bir deneyim sunuyor. En popüler uçuş noktalarından biri olan Moskova’ya Mira Aviation farkıyla uçmak istemez misiniz?

Mira Havacılık ile Moscow havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

cape town özel jet kiralama
cape town özel jet kiralama
Destinasyon
FACT
Cape Town, ZA

Destinasyon: Cape Town

Mira Aviation, benzersiz özel jet konforuyla sizi Cape Town’a davet ediyor. Dünyanın en popüler destinasyonlarından biri olarak kabul edilen Cape Town, büyük Masa Dağı’nın altında yer alır ve her yıl binlerce turisti ağırlar. Bu sahil cenneti, eşsiz doğal güzellikleri barındırır ve bir maceraya ya da çok ihtiyaç duyduğu rahatlamaya ihtiyacı olanlar için harika bir duraktır.

Cape Town, nefes kesen manzaraları, bir sörf cenneti oluşu, yürüyüş parkurları ve otantik Afrika kültürüyle hayallerimizdeki o muhteşem tatili sunuyor.

Cape’nin en saygın şarap imalathanelerinden bazılarında dünyaca ünlü şarabın tadını çıkarın ya da vahşi yaşamı cesaretlendirin ve unutulmaz manzaralar ve ufku aydınlatan ateşli bir gün batımı için Masa Dağı’nın zirvesine bir geziye çıkın.

Cape Town, pembe, mavi, mor ve yeşilin parlak tonlarına boyanmış evleri ile enfes mimari manzaralar sunar. Mira Aviation tarafından gerçekleştirilen konforlu özel jet uçuşunuz sonrasında hiç zaman kaybetmeden, Cape Town’nun geleneksel sokak yemekleriyle çıkacacağınız ve adeta bir mutfak safarisi olarak adlandırdığımız o tarifsiz damak deneyimi aklınıza, ruhunuza kazınıyor.

Tarih ve müze meraklıları için tutkusu olanlar için, Robben Adası, Cape Town sahilinden sadece birkaç mil uzakta ve bir zamanlar Nelson Mandela’nın tutulduğu hapishaneye ev sahipliği yapıyor. Cape Town gerçekten her tür tatil deneyimi için uygun bir destinasyondur. Mira Aviation ile Güney Afrika’ya kendi özel jetinizle benzersiz Cape Town deneyiminize doğru uçabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Cape Town havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Cape Town charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Destinasyon
FACT
Cape Town, ZA

Önerilen Uçaklar

Moskova Cape Town Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G IV 5

30/03/2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

30/03/2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

30/03/2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

30/03/2022

Gulfstream G150

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.