Skip to main content
moskova özel jet kiralama
Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Kalkış Yeri: Moscow

Rusya denildiğinde ilk akla gelen şehirdir Moskova. Rusya’nın başkenti Moskova, Katedralin tepesindeki renkli kubbelerden eşsiz kültürüne, lüks seyahat söz konusu olduğunda bizi asla ve asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

St. Basil’s Cathedral ve dolayısıyla Red Square, The Kremlin ve alışveriş cenneti GUM ilk akla gelen gezi noktaları olarak öne çıkıyor. Fakat Moskova gibi renkli bir şehri bu popüler noktalarla sınırlamak imkansız. İş olanakları ve dünyanın önde gelen etkinlikleriyle hem iş hem de turistik seyahatler için her zaman popülerliğini korumaktadır.

Mira Aviation bünyesinde gerçekleştirilen Moskova özel jet uçuşları şehrin benzersizliğine uygun bir deneyim sunuyor. En popüler uçuş noktalarından biri olan Moskova’ya Mira Aviation farkıyla uçmak istemez misiniz?

Mira Havacılık ile Moscow havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

maldivler özel jet kiralama
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Destinasyon: Maldives

Maldivler, Hint Okyanusu’nda bulunan yirmi yedi atolden oluşan çift zincir halinde gruplandırılmış 1.190 mercan adasından oluşur. Çoğu atol, çok sayıda küçük adayı destekleyen büyük, halka şeklinde bir mercan resifinden oluşur.

Maldivler büyük ölçüde düzdür ve tepeler veya nehirler gibi kara özellikleri yoktur, ancak bazı adalarda Addu Atolü’ndeki Hithadhoo adasında bulunanlar gibi kum tepeleri ve Fuvahmulah adası Gnaviyani Atolü’nde bulunanlar gibi sulak alanlar ve bataklıklar bulunur. Maldivler beyaz kumlu plajları, bozulmamış turkuaz suları ve eşsiz su altı deniz yaşamı ile ünlüdür.

Hint Okyanusu’ndaki sayısız resifleri arasında küresel olarak önemli bir biyolojik çeşitliliğe ev sahipliği yapan Baa Atolü, 2011 yılında UNESCO Biyosfer Rezervi olarak belirlenmiştir. Maldivler, tüm yıl boyunca sıcak ve nemli bir tropikal iklime sahiptir ve iki hakim musondan etkilenir. Maldivler ekvatorda yer aldığından Maldivler yıl boyunca bol güneş almaktadır. Maldivler’in sıcaklıkları yıl boyunca 25°C ile 32°C arasında değişmektedir. Kuru mevsim (kuzeydoğu muson) Aralık’tan Nisan’a kadar sürer. Yağmur mevsimi (güneydoğu muson) mayıs sonundan kasım ayına kadar sürer.

Maldivler, el değmemiş kumsallar, sakinleştirici hava, egzotik mercanlar ve bu yere seyahat ederken hayır diyemeyeceğiniz birçok heyecan verici aktivite sunar.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Maldives havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Maldives charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Destinasyon
VRMM
Maldives, MV

Önerilen Uçaklar

Moskova Maldivler Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Gulfstream G450

Mart 30, 2022

Gulfstream G450

Gulfstream-G500

Mart 30, 2022

Gulfstream G500

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.