Skip to main content
Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Kalkış Yeri: Moscow

Rusya denildiğinde ilk akla gelen şehirdir Moskova. Rusya’nın başkenti Moskova, Katedralin tepesindeki renkli kubbelerden eşsiz kültürüne, lüks seyahat söz konusu olduğunda bizi asla ve asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

St. Basil’s Cathedral ve dolayısıyla Red Square, The Kremlin ve alışveriş cenneti GUM ilk akla gelen gezi noktaları olarak öne çıkıyor. Fakat Moskova gibi renkli bir şehri bu popüler noktalarla sınırlamak imkansız. İş olanakları ve dünyanın önde gelen etkinlikleriyle hem iş hem de turistik seyahatler için her zaman popülerliğini korumaktadır.

Mira Aviation bünyesinde gerçekleştirilen Moskova özel jet uçuşları şehrin benzersizliğine uygun bir deneyim sunuyor. En popüler uçuş noktalarından biri olan Moskova’ya Mira Aviation farkıyla uçmak istemez misiniz?

Mira Havacılık ile Moscow havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

milano ozel jet kiralama
milano özel jet kiralama
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Destinasyon: Milan

Kuzey İtalya’nın Lombardia eyaletine başkentlik yapan Milano; moda başta olmak kültür, sanat ve ticaret merkezi olarak kabul edilir. Yüksek refah düzeyi, zengin mimarisi ve tarihi ile büyüleyicidir. Avrupa’nın en zengin şehirleri arasında anılan kent, görkemli Duomo Katedrali, dünyaca ünlü moda haftaları, Formula 1 gibi farklı organizasyon ve kültürel etkinlikleri ile turizm açısından artan bir değere sahiptir. UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na adını yazdıran Milano Charter / özel jet gezilerinin en popüler destinasyonları arasındadır.

Dünyanın birçok yerindeki moda severler, alışveriş tutkunları ve tarih meraklılarını kendine çekmeyi başaran Milano, lüksün kentidir. Alışveriş imkanlarıyla ünlü Galleria Vittorio Emmanuele II, Quadrilatero d’Oro gibi merkezlerin yanı sıra Giorgio Armani Outlet ile Via Torino gibi farklı alternatifleri barındırır. Ayrıca İtalyan Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerinden Parmigiano Reggiano, çok renkli pizzalar, şaraplar, enfes makarna çeşitleri ve Tiramisu gibi imza lezzetler Milano’da gastronomi macerasına çıkan gurmelerden tam not almaktadır.

Milano, İtalya’nın Monza şehrine yakınlığı dolayısıyla da Formula 1 heyecanını yaşamak isteyen gezginler tarafından tercih edilmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Milano’ya özel jet kiralayabilir ve Lombardia’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine şimdi hemen ulaşabilirsiniz.

Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Destinasyon
LIML
Milan, IT

Önerilen Uçaklar

Moskova Milano Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.