Skip to main content
moskova özel jet kiralama
Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Kalkış Yeri: Moscow

Rusya denildiğinde ilk akla gelen şehirdir Moskova. Rusya’nın başkenti Moskova, Katedralin tepesindeki renkli kubbelerden eşsiz kültürüne, lüks seyahat söz konusu olduğunda bizi asla ve asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

St. Basil’s Cathedral ve dolayısıyla Red Square, The Kremlin ve alışveriş cenneti GUM ilk akla gelen gezi noktaları olarak öne çıkıyor. Fakat Moskova gibi renkli bir şehri bu popüler noktalarla sınırlamak imkansız. İş olanakları ve dünyanın önde gelen etkinlikleriyle hem iş hem de turistik seyahatler için her zaman popülerliğini korumaktadır.

Mira Aviation bünyesinde gerçekleştirilen Moskova özel jet uçuşları şehrin benzersizliğine uygun bir deneyim sunuyor. En popüler uçuş noktalarından biri olan Moskova’ya Mira Aviation farkıyla uçmak istemez misiniz?

Mira Havacılık ile Moscow havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

münih özel jet kiralama
münih özel jet kiralama
Destinasyon
EDDM
Munich, DE

Destinasyon: Munich

Bavyera’nın başkenti Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü şehridir. Isar Nehri kıyısında bulunan kent; tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra eğitim, teknoloji, sanayi ile turizm sektörlerindeki gelişimiyle Almanya’nın en güçlü üretim merkezi olarak kabul edilir. BMW, MAN, Siemens gibi dünyanın önde gelen birçok markasına yaptığı ev sahipliği ile ünlenen kent; yüksek üretim gücü ve düşük işsizlik oranıyla bilinmektedir. Gezginler kadar iş dünyasının önde gelen aktörleri için de çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu nedenle Charter / özel jet gezilerinin popüler destinasyonları arasında yer alır.

I. Dünya Savaşı sonrasında adeta küllerinden doğan Münih; tarihi atmosferiyle muhteşem bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Gotik Mimari’nin en güzel örneklerinden biri olan Neues Rathaus ve Frauenkirche Katedrali başta olmak üzere, lüks butik ve restoranlarıyla ünlü MarienPlatz ve St. Peter Kilisesi mutlaka görmeniz gereken yerlerin başındadır. Dünya tarihi, teknoloji, kültür ve sanat meraklıları için Munich Residenz, Neuschwanstein Şatosu, BMW Müzesi ile Alman Teknoloji Müzesi ( Deutsches Museum ) ise ziyaretçilerinden tam not almaktadır.

Avrupa’nın en büyük parklarından biri olan İngiliz Bahçesi’nde huzurla kucaklaşmak, 1972’deki olimpiyatlar için inşa edilen Olympiapark’ta yürüyüşe çıkmak ve dünyanın dört bir yanındaki bira severleri buluşturan Oktoberfest’e katılmak ister misiniz? Bunun için Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Münih’e özel jet kiralayabilir ve Bavyera’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Munich havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Munich charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Destinasyon
EDDM
Munich, DE

Önerilen Uçaklar

Moskova Münih Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G IV 5

30/03/2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

30/03/2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

30/03/2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

30/03/2022

Gulfstream G150

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.