Skip to main content
moskova özel jet kiralama
Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Kalkış Yeri: Moscow

Rusya denildiğinde ilk akla gelen şehirdir Moskova. Rusya’nın başkenti Moskova, Katedralin tepesindeki renkli kubbelerden eşsiz kültürüne, lüks seyahat söz konusu olduğunda bizi asla ve asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

St. Basil’s Cathedral ve dolayısıyla Red Square, The Kremlin ve alışveriş cenneti GUM ilk akla gelen gezi noktaları olarak öne çıkıyor. Fakat Moskova gibi renkli bir şehri bu popüler noktalarla sınırlamak imkansız. İş olanakları ve dünyanın önde gelen etkinlikleriyle hem iş hem de turistik seyahatler için her zaman popülerliğini korumaktadır.

Mira Aviation bünyesinde gerçekleştirilen Moskova özel jet uçuşları şehrin benzersizliğine uygun bir deneyim sunuyor. En popüler uçuş noktalarından biri olan Moskova’ya Mira Aviation farkıyla uçmak istemez misiniz?

Mira Havacılık ile Moscow havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Seyşeller özel jet kiralama
Destinasyon
FSIA
Seychelles, SC

Destinasyon: Seychelles

Turkuaz rengi denizi, zümrüt rengi ormanları, devasa granit adaları, olağanüstü su altı canlılığı ile Seyşeller şüphesiz Hint Okyanusu’nun en nadide ülkelerinden birisi.

Coğrafi olarak Seyşeller her ne kadar Afrika kıtasına dâhil olsa da aslında Hint Okyanusu’nun ortasındaki 1,3 milyon km²’lik bir bölgeye yayılan ve 115 adet adadan oluşan bir archipelago (takımadalar, adalar grubu). Adalar bu kocaman alanın içinde sadece 452 km² kara alanı kaplıyor. Adaların 41 tanesi dağlık granit kayalardan oluşuyor. İşte bu granit adalar, Seyşeller’i yeryüzündeki pek çok tropik adadan ayırıyor. Çünkü bu adalar, dünyada granitten oluşan tek okyanus adaları. Ancak Seyşeller bununla da sınırlı değil. Burada keşfedecek çok sayıda mercan adası da var.

Mira Havacılık ile dünyanın herhangi bir noktasından Seychelles havalimanlarına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Seychelles charter uçuşları, özel jet kiralama ve uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Kalkış
UUEE
Moscow, RU
Destinasyon
FSIA
Seychelles, SC

Önerilen Uçaklar

Moskova Seyşeller Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.