Skip to main content
New York Özel Jet Kiralama
New York özel Jet Kiralama
Kalkış
KJFK
New York, US

Dünyanın en gözde destinasyonlarından biri olan New York’u anlatmaya sözcükler yeterli olmuyor. Ticaret ve finans merkezi olma özelliğinin yanısıra, renkli kültürü, alışveriş imkanları, benzersiz mimarisi, sanat etkinlikleri açısından sonsuz olanakları ve tarihiyle Amerika Birleşik Devletleri’nin ve dolayısıyla yeni dünya düzeninin adeta bir heykeli olarak yükseliyor.

Lüks segment etkinlikler, ticari etkinlikler ve sanat etkinlikleriyle özel uçuş destinasyonları içinde de oldukça yoğun bir konuma sahip olan New York’a Mira Aviation farkı ve tecrübesiyle uçmak kaçırılmayacak bir fırsattır. İster iş için olsun, isterseniz turistik amaçlarla olsun New York gibi kalabalık ve popüler bir şehre özel uçuş konforunda gitmek sizi New York’un güzelliklerine odaklayacak ve bilinen deneyimlerin dışında bambaşka bir tecrübeyle tanıştıracaktır.

londra-ozel-jet-kiralama-02
New York Londra Özel Jet Kiralama
Destinasyon
EGLL
Londra, GB

Dünyanın en popüler ve kalabalık şehirlerinden biri olan Londra, İngiltere’nin önde gelen ticari, turistik ve idari merkezidir.  2 bin yıllık köklü bir geçmişe sahip olan kent; farklı kültürlere yaptığı ev sahipliği dolayısıyla Avrupa’nın en gözde kozmopolit şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Başta finans olmak üzere eğitim, turizm, teknoloji gibi birçok sektörün kalbi konumundaki Londra, her yıl milyonlarca turistin akınına uğramaktadır.

Avrupa’nın en çok ziyaret edilen ikinci başkenti; çok sayıda sanat galerisine, müzeye, ikonik yapı ve tarihi meydanlara ev sahipliği yapmaktadır. Bunların başında Westminster ve muhafız değişim törenleriyle ünlü Buckingham Sarayı gelir. Dünyanın en yüksek dönme dolabı unvanına sahip London Eye ise sunduğu görkemli şehir manzarasıyla kentin sembolik yapıları arasında yer almaktadır.

Renkli atmosferi ve tarihi zenginliği ile yükselen şehir, hareketli gece hayatı, lüks alıveriş ve konaklama imkanları ile İngiltere’nin en eğlenceli şehirleri listesinin başında gelmektedir. British Museum, Tate Modern gibi müzeleri, huzurun merkezi olarak anılan Hyde Park ve Soho, Covent Garden, Camden Town gibi kentin ruhunu hissedeceğiniz hareketli cazibe merkezleri ile Londra görülmeye değerdir.

Teknoloji, bilim, sanat, ve ticaretle anılan Londra, ekonomik, politik ve eğlence merkezleri dolayısıyla özel jet kiralamak isteyenler için mükemmel destinasyondur! Özellikle havacılık / aviyonik alanındaki World Aviation Festival, rengârenk çehresiyle Notting Hill Carnival ile canlı performans ve sergileriyle ünlü Thames Festival dünyaca ünlü organizasyonlar arasındadır.

Mira Havacılık ile Londra’ya prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Kalkış
KJFK
New York, US
Destinasyon
EGLL
Londra, GB

Önerilen Uçaklar

New York Londra Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Gulfstream G300

Mart 30, 2022

Gulfstream G300

Gulfstream G350

Mart 30, 2022

Gulfstream G350

Rotalar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.