Skip to main content
nice-ozel-jet-kiralama
nice-ozel-jet-kiralama-01
Kalkış
LFMN
Nice, FR
Kalkış Yeri: Nice

Güney Fransa’nın incisi olarak anılan Nice, ülkenin beşinci büyük şehri olma özelliğini taşır. Fransız Rivierası’nın merkezi konumuyla idari olarak Provence Alpes Côte d’Azur bölgesine bağlıdır. Kristal kumlu plajları, azur rengi denizi, eşsiz doğası ile eğlenceli gece hayatıyla keşfedilecek birçok güzelliklerin kentidir.

Yüksek yaşam standartlarına sahip olan Nice, özellikle yaz aylarında dünyanın pek çok noktasından gelen misafirlerini ağırlar. 7 kilometrelik sahil şeridi boyunca beach clublar, rengarenk cafeler, lüks restoranlar ve otellerin bulunduğu Promenade des Anglais plajı oldukça popülerdir. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkardıktan sonra Promenade de Anglais Caddesi’nde bulunan Aziz Nicolas Rus Ortodoks Kilisesi’ni ziyaret etmek, Vieux Nice’deki mücevher dükkanlarını ve lüks butikleri dolaşmak son olarak Nice Kalesi’nin panoramik manzarasına karşı şarabınızı yudumlamak bir Nice geleneğidir.

Huzur dolu, sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Nice oldukça ideal bir yerdir. Dünyanın en büyük sokak festivallerinden biri olan Nice Karnavalı’na katılmak mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında gelmektedir. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Nice’e özel jet kiralayabilir ve Fransa’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Mira Havacılık ile Nice havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Nice Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.