Skip to main content
port louis ozel jet kiralama-01
Kalkış
FIMP
Port Louis, MU
Kalkış Yeri: Port Louis

Port Louis, batı Hint Okyanusu’ndaki Mauritius adasının şehri, başkenti ve ana limanıdır.

Bir zamanlar ekonominin temel dayanağı olan şeker ihracatının yerini zaman içinde tekstil ve turizm almıştır. Port Louis, Anglikan ve Roma Katolik katedralleri, müzeleri ve 1990’ların sonlarına doğru, şehrin Caudan Waterfront bölgesinin gelişmesiyle mağazaların, restoranların ve eğlence mekanların eklenmesi de dahil olmak üzere Port Louis’de önemli bir değişim yaşanmıştır.

Özel jet uçuşları için popüler bir destinasyon olarak öne çıkan Port Louis, sizi benzersiz bir deneyime davet ediyor. Mira Aviation farkıyla unutulmaz bir Port Louis uçuşu için özel jetinizi hemen planlayın ve rezerve edin.

Mira Havacılık ile Port Louis havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Port Louis Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650

Mart 30, 2022

Gulfstream G650

Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.