Skip to main content
Kalkış
LKPR
Prag, CZ
Kalkış Yeri: Prag

Kültürel zenginlik bakımından eşine az rastlanır bir değeri barındıran Prag; UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Lobkowicz Sarayı, Eski Şehir Meydanı’ndaki Astronomik Saat ve Aziz Vitus Katedrali gibi birçok simgesel yapıya ev sahipliği yapar. Pitoresk manzarasıyla ışıldayan çehresi, Karlův Köprüsü üzerinde bulunan barok heykeller sayesinde adeta bir açık hava müzesini andırmaktadır.

Prag yüksek deneyimlerin, eğlencenin ve keyfin vazgeçilmez adresidir. Old Town’daki hediyelik eşya dükkanları, Havel Pazarı, Na Prikope Caddesi’nde bulunan Cerna Ruze gibi merkezleriyle alışveriş tutkunlarını kendisine hayran bırakır. Ayrıca farklı birçok konsepte sahip barlarda, striptiz kulüplerinde ve publarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek Prag seyahatinin olmazsa olmazlarındandır.

Prag’da Bohemya Karnavalı’nı görmek, enfes Çek biralarını yudumlayabileceğiniz Çek Bira Festivali’ne katılmak ve ünlü yazar Franz Kafta Müzesi ile Ulusal Müze’yi ziyaret etmek mutlaka yapmanız gereken arasında yer alır. Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Prag’a özel jet kiralayabilir ve Orta Bohemya’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine şimdi hemen ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Prag Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G IV 5

30/03/2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

30/03/2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

30/03/2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

30/03/2022

Gulfstream G150

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.