Skip to main content
roma-ozel-jet-kiralama-01
roma-ozel-jet-kiralama-02
Kalkış
YROM
Roma, IT
Kalkış Yeri: Roma

Avrupa’nın en görkemli şehirlerinden biridir Roma. 3 bin yıllık tarihi, ihitşamlı mimarisi ve antik kalıntıları ile adeta bir açık hava müzesini andırır. İtalya’ya başkentlik yapan bu yedi tepeli kent, Tiber Irmağı üzerinde konumlanmıştır. Aşıklar Şehri, Dünyanın Başkenti veya Ölümsüz Şehir olarak anılan Roma; eğlenceli gece hayatı, lüks konaklama seçenekleri ve çevresindeki Floransa, Perugia, Pescara ve Napoli’ye ulaşım kolaylığı dolayısıyla Charter / özel jet gezilerinin en çok tercih edilen destinasyonlarını arasında yer alır.

Roma, Orta Çağ’da Papalık makamının varlığıyla hem dini hem de siyasal anlamda insanlık tarihinin önemli merkezlerinden biri olmuştur. Sınırları içerisinde Vatikan gibi kültürel zenginlik bakımından eşine az rastlanır bir değeri barındıran kent; Colleseum, Arch of Constantine ve Palatino Tepesi üzerine kurulu Antik Roma gibi birçok simgesel yapıya ev sahipliği yapar.

Ilıman Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Roma’da sanat, mitoloji ve tarih meraklıları için keşfedilecek birçok cazibe noktası vardır. “Tüm Tanrıların Tapınağı” olarak anılan Pantheon, Poli Sarayı’nın yakınlarındaki Trevi Çeşmesi, eşsiz mimarisiyle büyüleyen Vittorio Emanuele II Abidesi ve Castel Sant Angelo görenleri kendisine hayran bırakmaktadır.

Köklü tarihinin yanı sıra gastronomi, moda, eğlence ve yemek kültürüyle öne çıkan şehir, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Alışveriş tutkunları için Via Condotti, Via Borgognona ve Via delle Carrozze mağazaları, İtalyan mutfağının dünyaca ünlü lezzetleriyle Pizzeria Baffetto, Giolitti ve Ristorante Bel Poggio restoranları mutlaka uğramanız gereken yerler arasındadır.

Roma’nın rengarenk sokaklarında yürümek, RomaEuropa Festival, Estate Romana Musica ve Tevere Expo’ya katılmak, Centri Sociali veya CS Brancaleone’da doyasıya eğlenmek ister misiniz? Bunun için Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Roma’ya özel jet kiralayabilir ve İtalya’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Roma Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G600

30/03/2022

Gulfstream G600

Gulfstream G650

30/03/2022

Gulfstream G650

Gulfstream G650ER

30/03/2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

30/03/2022

Embraer Praetor 600

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.