Skip to main content
seattle-ozel-jet-kiralama-02
seattle-ozel-jet-kiralama-01
Kalkış
KSEA
Seattle, US
Kalkış Yeri: Seattle

Washington eyaletine bağlı Seattle ABD’nin en büyük ticaret ve kültür merkezlerinden birisidir. Microsoft, Amazon, Starbucks gibi dünyanın önde gelen birçok kuruluşuna yaptığı ev sahipliğinin yanı sıra ABD’nin kuzeyindeki en kalabalık şehir olma özelliği ile bilinir. Cascade Dağları ile Pasifik Okyanusu arasında bulunan Seattle, Vancouver, Portland’a yakınlığı dolayısıyla Charter / özel jet gezilerinin en popüler destinasyonları arasındadır.

Güçlü ekonomisi ve artan nüfusla birlikte canlı bir atmosfere bürünen Seattle, Olympic ve Cascade Dağları’nın karla kaplı zirveleriyle olağanüstü bir görünüme sahiptir. Yeşilin her tonunu barındıran sokakları, cıvıl cıvıl Pioneer Meydanı ve Space Needle’in sembolik mimarisi ile Zümrüt Şehir olarak bilinir.

Grunge Müzik’in anavatanında Jimi Hendrix Heykeli, antika, hediyelik eşya ve koleksiyon mağazalarıyla ünlü Pike Palace Market ve Burke Müzesi ile Seattle; gezginlere olağanüstü deneyimler vaat etmektedir.

Mira Havacılık ile Seatle’a prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Seattle Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Gulfstream G III 1

Mart 30, 2022

Gulfstream G III

Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.