Skip to main content

Mira İle Özel Uçak Kiralama Hizmet ve Ayrıcalıklarına Temel Bakış

Özel uçak kiralama; yüksek standartlara sahip lüks bir seyahat deneyimi için tasarlanmış en konforlu ulaşım hizmetlerinden birisidir. Özel uçak ile seyahat, tarifeli uçuşlardaki uzun bekleme sürelerine veya karmaşık uçuş prosedürlerine takılmadan dilediğiniz yere zamanında ulaşmak için nitelikli avantajlar sunar.

Özel uçak kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz. Mira Havacılık; kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli uçuşlar için birçok farklı tipte kiralama talebine karşılık verebilecek küresel ölçekli geniş bir hizmet ağına sahiptir. Kurumsal iş seyahatlerinin yanı sıra turistik amaçlı da kullanılabilen özel jetler sayesinde güvenli, konforlu ve profesyonel bir uçuş deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca uzun süren check-in işlemleri ve güvenlik kontrollerinde harcadığınız zamandan tasarruf sağlar, bagaj kısıtlamaları olmadan seyahat edebilirsiniz.

Özel gün kutlamaları, iş toplantıları, arkadaş buluşmaları veya tatil gibi birçok amaçla kullanabileceğiniz uçak kiralama hizmetimiz ile; değerli zamanınızı istediğiniz verimlilikte ve esneklikte kullanma imkânı sunuyoruz. Yetenekli profesyonellerden oluşan ekibimiz, küresel ağımızda bulunan 14,000’den fazla uçak arasından ihtiyacınıza yönelik en doğru tercihi yapmanızı sağlıyor. Tüm seyahatleriniz; maksimum esneklik, üstün konfor ve güvenlik içerisinde olağanüstü bir uçuş deneyimine dönüşüyor.

Lüks ve Konfor

Maksimum esnekliğe sahip, lüks ve yüksek standartlarda kişiselleştirilmiş bir uçuş deneyimi sunuyoruz.

Gizlilik ve Güvenlik

Kalite standartlarımız gereğince güvenliğinizi ve özel hayatınızın gizliliğini taahhüt ediyoruz.

Hava Aracı Tercihi

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda 14,000’den fazla uçak arasından en doğru tercihi yapmanızı sağlıyoruz.

Havaalanı Tercihi

Tarifeli uçuşlarla tek seferde ulaşmanın mümkün olmadığı birçok havaalanına direkt uçuşlar gerçekleştiriyoruz.

VIP Terminal Erişimi

Konfor ve rahatlığın ön planda tutulduğu bekleme salonları ile kalabalık ve gürültüden uzak keyifli bir ortam deneyimi sunuyoruz.

Fiyatlandırma Performans

Özel uçak kiralama hizmetleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini gözetiyor, en iyi fiyat ve performanstan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Uluslararası Ortaklık Ağı

Küresel ölçekli geniş hizmet ağımız sayesinde talebinize uygun en doğru uçağı bulmadaki bilgi ve uzmanlığımıza güveniyoruz.

Bireysel Seyahat Danışmanları

Özel uçak kiralama hizmetleri doğrultusunda; uçuşunuza en uygun uçağın temin edilmesi, seyahat planının oluşturulması, yasal gerekliliklerinin yerine getirilmesi ve son dakika değişikliklerine kadar Mira Havacılık’ın alanında uzman deneyimli ekibi 7/24 hizmetinizdedir.