Skip to main content
Kalkış
KFLL
Fort Lauderdale, FLL
Kalkış Yeri: Fort Lauderdale

Atlas Okyanusu üzerinde yer alan Fort Lauderdale, Amerika’nın Florida eyaletinde bulunmaktadır. Hızla kalkınan ekonomisi, başta turizm olmak üzere denizcilik, finans, teknoloji, aviyonik / havacılık ve film gibi birçok sektöre bağlıdır. Yaşam şartları en iyi olan 100 şehir arasında sayılan Fort Lauderdale, yüksek standartlara sahip hayat koşulları, cazip iş imkanları ve huzur dolu atmosferiyle çağdaş bir metropoldür.

Fort Lauderdale, Miami’ye yakınlığı dolayısıyla Charter / özel jet gezilerinin en popüler destinasyonlarından biridir. Kanal ve köprüleriyle Venedik’i andıran şehir, palmiye ağaçlarının süslediği Las Olas Bulvarı, kristal kumlarıyla ünlü Fort Laurderdale Plajı, ve Amerikan başkanı Roosevelt’e adanan Antika Araba Müzesi ile çeşitli cazibe merkezlerine ev sahipliği yapar. Flamingo Gardens gibi egzotik bitki ve hayvan türlerinin sergilendiği bahçelerin yanı sıra tertemiz havası dolayısıyla nehir turlarına, bisiklet ve yürüyüş gibi spor etkinliklerine imkân tanır. Fort Lauderdale Florida Temple ve Sunrise Bulvarı Köprüsü ise mutlaka görülmesi gerekenler listesinin başında yer alır.

Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile Fort Lauderdale’e özel jet kiralayabilir ve Amerika’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Fort Lauderdale Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G IV 5

Mart 30, 2022

Gulfstream G IV

Gulfstream G IVSP

Mart 30, 2022

Gulfstream G IVSP

Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

Mart 30, 2022

Gulfstream G150

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.