Skip to main content
paris özel jet kiralama
paris özel jet kiralama
Kalkış
LFPG
Paris, FR
Kalkış Yeri: Paris

Sanatın ve romantizmin başkenti Paris, ışıl ışı silueti ile dünyanın en popüler şehirleri arasında yer alır. Seine Nehri kıyısında kurulmuş olan kent; Île de la Cité ve St. Louis Adaları, Fransız Devrimi’nin sembolü Place de la Bastille, ikonik harikası Eiffel Kulesi, ihtişamlı Notre Dame Katedrali, benzersiz Louvre ve Orsay Müzesi gibi birçok yeryüzü harikasına ev sahipliği yapar.

“Işık Şehir” (Ville Lumière) diye anılan Paris’te kültür ve estetik tarihle kucaklaşır. Yıl boyunca pek çok etkinlik ve festivalle karşılaşmanız mümkündür. Paris Air Show, Paris Moda Haftası, Belly Dancing Festival ve Paris Maratonu bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Moda ve lüksün metropolünde, Şanzelize Caddesi, Moulin Rouge, Galeries Lafayette gibi birçok nokta ise şık gece kulüpleri, dünyaca ünlü markalar ve alışveriş imkanlarıyla ziyaretçilerini büyülü bir atmosfere davet etmektedir. Zarif mimarisi, olağanüstü park ve bahçeleri ve düzenli şehir planlamasıyla Paris görülmeye değerdir.

Moda, bilim, sanat, finans ve ticaretle anılan Paris, ekonomik ve politik merkezleri dolayısıyla da özel jet kiralamak isteyenler için mükemmel destinasyon! Mira Havacılık ile prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Lüks bir uçuş deneyimi yaşamak için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Mira Havacılık ile Paris havalimanlarından dünyanın herhangi bir noktasına prosedürlere takılmadan, hızlı, güvenli ve konforlu uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Özel jet kiralama, özel uçaklarımız ve özel uçuşlar hakkında daha fazla bilgi için Mira’nın deneyimli profesyonellerden oluşan ekibine ulaşabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Paris Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G100

Mart 30, 2022

Gulfstream G100

Gulfstream G150

Mart 30, 2022

Gulfstream G150

Gulfstream G200 4

Mart 30, 2022

Gulfstream G200

Gulfstream G280

Mart 30, 2022

Gulfstream G280

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.